یك مقام مسئول اعلام كرد:

آخرین وضعیت كالای اساسی در بندر امام

آخرین وضعیت كالای اساسی در بندر امام

لوازم فلزی: مدیر كل بنادر و دریانوردی خوزستان، از تخلیه 22 میلیون و 270 هزار و 939 تن انواع كالای اساسی در بندر امام خمینی (ره) طی 9 ماهه امسال آگاهی داد.به گزارش لوازم فلزی به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، عادل دریس درباب آخرین وضعیت ماندگاری و تخلیه و بارگیری كالا در مجتمع بندری امام خمینی (ره)، گفت: هم اكنون ۴ میلیون و ۱۱۷ هزار و ۲۱۲ تن كالا حاصل از تخلیه انواع كالا از كشتی های مختلف در این مجتمع بندری، ماندگار شده است.
وی افزود: در بازه زمانی ۹ ماهه امسال، ۲۲ میلیون و ۲۷۰ هزار و ۹۳۹ تن انواع كالا تخلیه و بارگیری شده است كه بیشتر از ۱۴ میلیون تن انواع كالا از آن، مربوط به تخلیه است و ۸ میلیون تن آنرا بارگیری تشكیل می دهد.
به گفته مدیركل بنادر و دریانوردی خوزستان، ۲ میلیون و ۸۷۶ هزار و ۱۷۳ تن كالای اساسی رسوب (ماندگار) شده كه ۲ میلیون و ۶۴۶ هزار و ۴۶۸ تن در اراضی پشتیانی (انبارهای بخش خصوصی) و ۲۲۹ هزار و ۳۵۲ تن در اماكن بندری نگهداری می شود.
دریس اضافه كرد: یك میلیون و ۱۳۶ هزار و ۳۰۲ تن از این مقدار، به شركت پشتیبانی امور دام و ۱۹۱ هزار و ۳۹۶ تن به شركت بازرگانی دولتی بعنوان صاحبان كالا عمده كالاهای اساسی متعلق می باشد.
وی در رابطه با تمهیدات اندیشیده شده بمنظور تسریع در ترخیص كالا، بیان كرد: اصلاح فرآیندهای صدور مجوزهای بازرسی و بهداشتی و قرنطینه نباتی و گمركی، هم افزایی در تامین ناوگان های ریلی و جاده ای و افزایش درصد آماده به كاری تجهیزات راهبردی تخلیه و بارگیری از اهم تمهیدات مجتمع بندری امام خمینی (ره) برای تسریع در خروج كالا بشمار می رود


منبع:

1398/10/16
22:37:43
5.0 / 5
4361
تگهای خبر: دولت , شركت , كالا , گمرك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی