راه آهن:

توقف قطار تهران-زاهدان به دلیل نقص فنی بود

توقف قطار تهران-زاهدان به دلیل نقص فنی بود

به گزارش لوازم فلزی مدیركل روابط عمومی شركت راه آهن جمهوری اسلامی ایران از توقف قطار تهران-زاهدان به دلیل نقص فنی و خروج بوژی لوكوموتیو اطلاع داد و اظهار داشت: ماموران الان در حال حل مشكل برای ادامه سیر این قطار هستند.


صادق سكری در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: بامداد امروز قطار تهران-زاهدان در بلاك كلات-شورو با مشكل مواجه و متوقف گردید. بوژی لوكوموتیو این قطار از ریل خارج شده و هیچ مشكلی برای قطار و مسافران به وجود نیامده است.
وی اضافه كرد: نقص فنی از بوژی قطار سبب بروز این مشكل شده است و الان ماموران و متخصصان فنی شركت راه آهن در حال حل این مشكل هستند تا قطار تهران-زاهدان بتواند به سیر خود ادامه دهد.
روابط عمومی راه آهن همینطور در اطلاعیه ای اعلام نمود قطار تهران-زاهدان بعد از رفع نقص فنی تا دقایقی دیگر به سیر خود ادامه می دهد.
روابط عمومی راه آهن جمهوری اسلامی ایران در اطلاعیه ای اعلام نمود: به دلیل خروج یك بوژی لكوموتیو قطار مسافری تهران -زاهدان در بلاك كلات-شورو، الان مأموران فنی راه آهن در حال رفع مشكل هستند و این قطار دقایقی دیگر به سیر خود ادامه می دهد.
صادق سكری مدیركل روابط عمومی راه آهن هم در اینباره اظهار داشت، كه این اتفاق مشكل خاصی برای واگن های مسافری ایجاد نكرده است، اضافه كرد: هیچ یك از مسافران در این اتفاق صدمه ندیده اند و همكاران فنی اداره كل راه آهن سیستان و بلوچستان در حال رفع مشكل هستند و بزودی قطار به سیر خود ادامه می دهد.
یك لكوموتیو دارای چندین بوژی است كه یكی از آنها در این اتفاق از خط خارج شده است.

منبع:

1398/10/21
14:19:59
5.0 / 5
4417
تگهای خبر: شركت , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی