امینی:

افزایش حقوق ها با نرخ تورم متناسب باشد

افزایش حقوق ها با نرخ تورم متناسب باشد

لوازم فلزی: یك عضو كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی با بیان این كه افزایش 15 درصدی حقوق كاركنان دولت برای سال آینده 25 درصد از نرخ تورم كمتر است اصرار كرد كه این افزایش حقوق ها باید مطابق با نرخ تورم باشد.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، سلام امینی نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی در تذكر شفاهی جلسه علنی امروز مجلس خطاب به وزیر آموزش و پرورش اظهار داشت: آقای وزیر ضعیف ترین طبقه فرهنگیان، خدمتگذاران و سریداران هستند كه در اجرای قانون رتبه بندی نادیده گرفته شدند. این خدمتگذاران هر روز قبل از مدیران و دبیران درب مدرسه را باز می كند و آخرین نفر هم از مدرسه خارج می شوند لازم است حقوق این عزیزان نیز مورد نظر قرار گیرد.
وی خطاب به رئیس جمهور اظهار نمود: نرخ تورم در مرز ۴۰ درصد است و بر طبق قانون افزایش حقوق كاركنان دولت و سایر دستگاه ها باید این افزایش مطابق نرخ تورم باشد، اما آن چه در لایحه بودجه در نظر گرفته شده ۱۵ درصد است كه ۲۵ درصد از نرخ تورم پایین تر است.
این عضو كمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی افزود: روش اجرای این مساله نیز سال قبل مشكلاتی به همراه داشت؛ آنهای كه زیر سه میلیون تومان حقوق می گرفتند تا ۴۰۰ هزار تومان و آنهایی كه ۱۰ میلیون تومان حقوق می گرفتند ممكن بود تا دو میلیون تومان شاهد افزایش حقوق باشند. امیدواریم این مساله نیز مورد توجه باشد.
منبع:

1398/11/06
21:56:59
5.0 / 5
4382
تگهای خبر: آموزش , بودجه , دستگاه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی