كدام سهام داران بیشتر سود كردند؟

كدام سهام داران بیشتر سود كردند؟

لوازم فلزی: معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به انتها رسید كه سهام صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت تهران، فولاد خراسان، سرمایه گذاری غدیر و خدمات انفورماتیك با رشد بیشتری نسبت به سایر نمادها مواجه بود و بیشترین تاثیر مثبت را در این بازار گذاشتند.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، نوسان بازار شاخص سرمایه امروز بین ۴۵۴ هزار تا ۴۵۵ هزار در حركت بود و در نهایت با ۱۷۷۶ واحد صعود رقم ۴۵۴ هزار و ۶۱۸ واحد را ثبت نمود. معامله گران امروز ۷۵۱ هزار معامله به ارزش ۴۰ هزار و ۳۹۷ میلیارد ریال انجام دادند كه نسبت به روز گذشته كاهشی بود.
صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پالایش نفت تهران، فولاد خراستان، سرمایه گذاری غدیر و خدمات انفورماتیك نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را در این بازار گذاشتند، درحالی كه بانك ملت و مخابرات ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را بر بازار داشتند.
همین طور بانك ملت، ماشین سازی اراك، سایپا، بانك اقتصاد نوین، فولاد مباركه اصفهان، پالایش نفت اصفهان و ایران خودرو نمادهای پربیننده بورس بودند.
امروز شاخص كل فرابورس نیز با ۱۱ واحد صعود در رقم ۵۷۵۹ واحد را ثبت نمود. در این بازار ۴۵۹ هزار معامله به ارزش ۲۲ هزار و ۷۱۳ میلیارد ریال انجام شد كه نسبت به روز گذشته كاهشی بود. تولید نیروی برق دماوند، سهامی ذوب آهن اصفهان، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه و صنایع ماشین های اداری ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی و در مقابل سنگ آهن گهرزمین، فرابورس ایران و بیمه پاسارگاد نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را بر فرابورس گذاشتند.
فهرست نمادهای پربیننده فرابورس را نیز سهامی ذوب آهن اصفهان، گروه صنایع كاغذ پارس، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، بانك دی، توسعه و عمران استان كرمان، كشت و صنعت شهداب ناب خراسان و كشاورزی و دامپروری بینالود تشكیل دادند.
منبع:

1398/11/20
13:49:03
5.0 / 5
4120
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی