دستگاه های ایرانی حك اطلاعات بر روی محصولات راهی بازارهای بین المللی شدند

دستگاه های ایرانی حك اطلاعات بر روی محصولات راهی بازارهای بین المللی شدند

به گزارش لوازم فلزی دستگاه های ˮپرینترهای حك اطلاعات محصولاتˮ به نام ˮجت پرینترˮ محققان كشور به برخی كشورهای افریقایی و آسیایی صادر شد و به قول آنها این دستگاه در گذشته به كشور وارد می شد.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، احمدرضا حسین زاده، مدیر عامل این شرکت دانش بنیان اظهار داشت: بر روی خیلی از محصولات، اطلاعاتی مانند بارکد، تاریخ، قیمت و سریال ساخت، دیده می شود و درج این اطلاعات توسط دستگاهی به نام پرینتر صنعتی یا جت پرینتر صورت می گیرد که ما در زمینه دستگاه ها و پرینترهای چاپ فعال هستیم.
وی با اشاره به اینکه پیش از این، تمام نیاز کشور به دستگاه های جت پرینتر از کشورهایی مانند ژاپن و انگلستان تأمین می شد، افزود: هم اکنون حدود ۱۲ مدل جت پرینتر در این شرکت تولید می شود. این دستگاه ها حدود ۴۰ کیلوگرم وزن دارند و در انواع مدلهای دستی، اتوماتیک، تک رنگ و دو رنگ، تولید می شوند.
مدیرعامل این شرکت دانش بنیان خاطرنشان کرد: تولید محصولات مختلفی مانند قطعات خودرو، لوله و محصولات غذایی، احتیاج به پرینترهای صنعتی (جت پرینترهای) متفاوتی دارند که مخصوص این محصولات تولید می شود. این محصول در ایران با یک سوم قیمت مشابه خارجی تولید می شود.
بر اساس اعلام معاونت علمی ریاست جمهوری، حسین زاده اضافه کرد: این شرکت تا کنون موفق شده است به کشورهایی مانند افغانستان، ترکیه، آذربایجان و کشورهای آفریقایی صادرات داشته باشد. به خاطر کیفیت خوب محصول و تفاوت قیمت قابل توجه آن با محصول مشابه خارجی، یک ایرانی که در استرالیا کارخانه تاسیس می کرد، از این محصول خریداری کرد تا در واحد تولیدی خود در آن کشور استفاده نماید.1399/04/14
16:39:43
5.0 / 5
2308
تگهای خبر: بازار , تولید , خرید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی