16شركت دانش بنیان در آستانه ورود به بورس

16شركت دانش بنیان در آستانه ورود به بورس

به گزارش لوازم فلزی معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با اعلان اینكه هم اكنون نماد 33 شركت دانش بنیان روی تابلوی بورس هستند، اظهار نمود: 16شركت دیگر نیز در حال انجام كارهای مقدماتی برای ورود به بازار سرمایه هستند.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، سورنا ستاری امروز شنبه در مراسم رونمایی از سامانه احراز هویت الکترونیک بازار سرمایه گفت با اعلان اینکه بحث دارایی های نامشهود باید جدی گرفته شده و قیمت گذاری شوند، اظهار نمود: جلسات بسیاری با شرکتها داریم تا ترغیبشان نماییم وارد بازار سرمایه شوند. در بحث دارایی های نامشهود با چالش های بسیاری مواجه هستیم.
معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری با تاکید بر اینکه از توسعه صندوق های جسورانه به شدت حمایت می شود، اظهار نمود: خوشبختانه طی یک سال اخیر روند تاسیس این صندوق ها سرعت قابل توجهی یافته است.
ستاری با اعلان اینکه هم اکنون ارزش نماد ۳۳ شرکت دانش بنیان روی تابلوی بورس ۱۸۰ میلیارد تومان است، اظهار نمود: نماد دو شرکت دیگر دانش بنیان نیز در بورس و فرابورس پذیره نویسی شده است و ۱۶ شرکت دیگر در حال انجام کارهای مقدماتی برای ورود به بازار سرمایه هستند.
وی با تاکید بر اینکه باید روی سرمایه های نامشهود کار شود، اظهار داشت: ما یک بشکه نفت را می فروشیم؛ در صورتیکه یک شیشه عطر قیمت بالاتری از یک بشکه نفت دارد. هم اکنون یک کیلو بذر هیبرید خیار ازرش یک کیلو طلا را دارد. این ها ارزش دانش است.
منبع:

1399/04/21
21:37:32
5.0 / 5
2752
تگهای خبر: بازار , سرمایه , شركت , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی