جدیدترین وضعیت كیفیت خودروهای داخلی

اوضاع كیفی خودرو ها رو به بهبودی است

اوضاع كیفی خودرو ها رو به بهبودی است

لوازم فلزی: بر طبق آخرین ارزیابی صورت گرفته از طرف اداره كل صنایع حمل و نقل وزارت صمت، در خرداد ماه در گروه خودرو های سواری داخلی، دو خودرو پنج ستاره كیفی، 10 خودرو چهار ستاره كیفی، 20 خودرو سه ستاره كیفی و شش خودرو دو ستاره كیفی را توانسته اند كسب كنند. این گزارش نشان میدهد كه نسبت به آخرین گزارش های كیفی پخش شده، اوضاع كیفی خودرو ها بهتر شده است.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، بر این اساس در گروه خودرو های سواری تولیدی تنها دو خودرو نیومزدا ۳ بهمن موتور در سطح قیمتی یک و پژو ۲۰۰۸ ایران خودو در سطح قیمتی دو موفق به کسب پنج ستاره از پنج ستاره کیفی شده اند.
در گروه خودرو های سواری در سطح قیمتی یک، تیگو ۷ نیز سه ستاره از پنج ستاره کیفی را به خود مختص کرده است.
همین طور در سطح قیمتی دو، هایما s۷ اتوماتیک چهار ستاره کیفی کسب کرده است. بعد از آن هایما S۵ اتوماتیک، تیگو ۵، جک S۵، جک S۳ و SWM G۰۱ شرکت سیف خودرو، سه ستاره کیفی را به خود اختصاص داده اند.
اما در گروه خودرو های سواری در سطح قیمتی سه، خودرو های B۳۰ بهمن موتور و آریزو ۵ مدیران خودرو نیز به ترتیب چهار و سه ستاره کیفی را کسب کرده اند.
در سطح قیمتی چهار نیز خودرو های پژوهای ۲۰۷ دنده ای، ۲۰۷ اتوماتیک و ۲۰۷ اتوماتیک صندوق دار، تندر ۹۰ پلاس اتوماتیک، دنا پلاس، پارس تندر، برلیانس H۲۳۰ و رنو ساندرو اتوماتیک پارس خودرو که از دسته آخرین خودرو های ناقص این گروه بوده که تکمیل شده اند، موفق به ستاندن چهار ستاره کیفی از پنج ستاره در این ارزیابی شده اند.
در همین گروه قیمتی خودرو های رانا، پژو ۲۰۶ صندوق دار و بدون صندوق، دنا، پژو پارس اتوماتیک، سورن، پژو پارس چندین استان و صنایع خودروسازی فردا، کوییک سایپا و سمند، سه ستاره کیفی را کسب کرده اند.
در این گروه قیمتی همین طور پژو ۴۰۵ خراسان، ساینا، تیبا و تیبا ۲ هریک دو ستاره کیفی را به خود اختصاص داده اند.
در گروه خودرو های سواری در سطح قیمتی پنجم نیز، سایپا X۱۳۱ در هردو شرکت سایپا و پارس خودرو تنها دو ستاره از پنج ستاره کیفی را توانسته اند کسب کنند.
در مدل ارزیابی کیفی خودرو های داخلی، این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می کنند. یک ستاره پایین ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان میدهد.1399/04/29
16:51:04
5.0 / 5
2093
تگهای خبر: تولید , خودرو , شركت , صنایع
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی