چراغ قرمز بورس روشن شد

چراغ قرمز بورس روشن شد

بازار سرمایه امروز روندی نزولی داشت و شاخص کل این بازار با بیشتر از ۳۱ هزار واحد کاهش به کانال یک میلیون و ۴۰۰ هزار واحد عقب گرد کرد.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، شاخص کل بورس امروز با ۳۱ هزار و ۶۳۲ واحد کاهش در رقم یک میلیون و ۴۸۴ هزار واحد ایستاد. شاخص کل با معیار هم وزن هم ۴۳۳۱ واحد کاهش پیدا کرد و به رقم ۴۵۱ هزار و ۹۲۱ واحد رسید. امروز یک میلیون معامله انجام شد که ۱۴۶ هزار و ۴۵۶ میلیارد ریال ارزش داشت.
ملی صنایع مس ایران، فولاد مبارکه اصفهان، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه گذاری تأمین اجتماعی، سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تأمین، معدنی و صنعتی گلگهر و مخابرات ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر منفی را روی بورس گذاشتند.
شاخص کل فرابورس هم با ۲۷۴ واحد کاهش رقم ۱۹ هزار و ۴۹۳ واحد را ثبت نمود. در این بازار ۹۴۰ هزار معامله به ارزش ۶۵ هزار و ۳۸ میلیارد ریال انجام شد.
پلیمر آریاساسول، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی مارون، سرمایه گذاری صبا تأمین، صنعتی مینو و سهامی ذوب آهن اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر منفی و در مقابل سنگ آهن گوهرزمین نسبت به سایر نمادها بیشترین تأثیر مثبت را روی فرابورس گذاشتند.
منبع:

1399/09/24
14:04:50
5.0 / 5
1325
تگهای خبر: بازار , سرمایه , صنایع , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی