معاون وزارت كار مطرح كرد

مراقب آگهی های جعلی تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود پایین باشید!

مراقب آگهی های جعلی تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود پایین باشید!

به گزارش لوازم فلزی معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اطلاعیه ای نسبت به انتشار آگهی های جعلی دریافت تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود پایین به نام این وزارتخانه اخطار داد.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال در اطلاعیهای اعلام نمود: بعضی از افراد سودجو با استفاده از نیاز مردم و جلب اعتماد آنها با انتشار آگهی های جعلی و با عناوینی همچون دریافت تسهیلات اشتغالزایی با نرخ سود کم به نام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با وعده های دروغین به دنبال جذب مشتری، اخاذی، کلاهبرداری و سو استفاده از هموطنان هستند.
بر اساس اعلام معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال، پشتیبانی از متقاضیان طرح های سرمایه گذاری به منظور توسعه کسب و کار فقط از راه "سامانه کارا" که تنها سامانه رسمی و قانونی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است امکان پذیر بوده و درخواست متقاضیان بعد از ثبت نام در سامانه از راه "دستگاه های اجرایی ذیربط" در شهرستان ها و استان ها و"کمیته فنی" و "موسسات عامل" مورد بررسی قرار می گیرد.
معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از هموطنان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مبحث را از ساعت ۹ بامداد الی ۱۴ به دفتر سیاستگذاری و توسعه اشتغال به شماره ۰۲۱۶۴۴۹۲۸۱۰ اطلاع دهند.1399/10/21
20:53:03
0.0 / 5
845
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی