ایزدخواه:

وحدت كلمه در لغو برجام است

وحدت كلمه در لغو برجام است

لوازم فلزی: نماینده مردم تهران در مجلس در واکنش به بیانیه مشترک آژانس بین المللی انرژی اتمی و سازمان انرژی اتمی ایران اظهار داشت: اگر مجلس بر حرف خود قاطع بایستد، مطمئن باشید که رهبری هم از مجلس دفاع خواهدنمود. وحدت کلمه در لغو برجام است.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، روح الله ایزدخواه در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در واکنش به بیانیه مشترک نامه آژانس بین المللی انرژی اتمی و سازمان انرژی هسته ای ایران اظهار نمود: ما در زمان تصویب قانون مجلس اصرار داشتیم که زمانی به دولت بدهیم و گفتیم اگر شرایط عدم تعهد طرف مقابل جاری است، محکمات را به متشابهات ندهیم. همین الان پروتکل و نظارت های برجامی را متوقف و یا تعلیق کنید و به دولت وقت بدهیم حدود دو یا سه ماه که اثبات کند که تحریم ها برداشته شده است. اگر تحریم ها برداشته شد، دولت آنرا اجرا نماید.
نماینده مردم تهران در مجلس با اعلان اینکه پیش بینی می کردیم که آژانس بازی درخواهد آورد، اظهار داشت: پیش بینی می کردیم که با نفرات دست ششم به ایران خواهند آمد و با یک بیانیه سست و مزخرف قانون مجلس را زیر پا خواهند گذاشت و منافع ملت را به خطر خواهند انداخت.
ایزدخواه اضافه کرد: ما تا پاسی از شب صحبت کردیم و با عده ای و با مجموعه ارشد نظام مشورت کردیم، آقا فرمودند این دفعه وقت عمل است، اما عمل کجاست؟
وی اشاره کرد: رهبری فرمودند حرف و وعده نداریم. حال این سه ماه تمدید تحریم ها از کجا آمده است؟ این سه ماه از کجای قانون بیرون آمده است که ما به آنها فرصت بدهیم؟ چه چیزی را سه ماه دیگر به دست خواهیم آورد؟ این درست نیست که بگوییم جامع اقدام خواهیم کرد و بعد طبق بند ۱ بیانیه مزخرف شب گذشته با آژانس را بنویسیم.
نماینده مردم تهران در مجلس اظهار داشت: آنها خوب می دانند که چطور با شرایط ما بازی کنند. طبق نامه ابلاغی رهبری در سال ۹۴ به دولت، بنا به مصوبه مجلس باید توقف برجام صورت گیرد، اگر طرف های غربی به تعهدات عمل نکردند، اگر خودمان را باور داشته باشیم، رهبری مجلس را به رسمیت می شناسد. آیا می خواهیم مجلس واداده و درگوشی را ادامه بدهیم؟ این مجلس انقلابی نیست.
نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم اشاره کرد: مصوبه ای که آقایان در شورای عالی امنیت ملی به آن استناد می کنند، خوانده ام. تاکید شده که طبق ملاحظات دبیرخانه و مجلس، صورت گیرد و حال نظر مجلس کجای آن است؟ دبیرخانه آیا بر مجلس ارشد است و یا قوه جدیدی است؟
وی اشاره کرد: اگر می گوییم که صدای واحد از مجلس بیرون بیاید و وحدت شکل بگیرد، وحدت مجلس الان در اقدام انقلابی است. وقتی رهبری ببینند که مجلس بر حرف خود قاطع ایستاده است، مطمئن باشید که رهبری هم از مجلس دفاع خواهدنمود. امروز وحدت کلمه در لغو برجام است.1399/12/04
13:37:14
0.0 / 5
738
تگهای خبر: برجام , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی