در گفت وگو با لوازم فلزی اعلام شد

كاهش 6 درصدی پرمصرف ها پس از اجرای طرح برق امید

كاهش 6 درصدی پرمصرف ها پس از اجرای طرح برق امید

لوازم فلزی: بگفته مدیرعامل توانیر، از زمان اجرای طرح برق امید تا کنون شش درصد از تعداد مشترکان پرمصرف کاسته شده است.


محمدحسن متولی زاده در گفت و گو با ایسنا، در مورد احتمال خاموشی در تابستان و فصول گرم سال ۱۴۰۰ اظهار نمود: سال قبل شاهد خاموشی نبودیم بلکه مدیریت بار داشتیم و این دو موضوع با یکدیگر متفاوت می باشد. در تمام دنیا حتی در کشورهای پیشرفته دنیا نیز این برنامه های مدیریتی وجود دارد که با روش های تعرفه ای یا روش های دیگر اعمال می شود.
وی با تاکید بر اینکه عمدتاً روش های تشویقی را برای مدیریت این مساله در نظر گرفتیم، اشاره کرد: امیدواریم با همکاری مردم در سال جدید شاهد خاموشی نباشیم و اتفاق سال ۱۳۹۷ تکرار نشود.
مدیرعامل شرکت توانیر با اعلان اینکه افزایش هفت درصدی تعرفه برق هرسال اتفاق می افتد، اظهار نمود: امیدواریم در قالب برق امید بخش عمده ای از مشترکان که ۳۰ درصد مشترکان می شوند و جزو خوش مصرف ها هستند قبوض برقشان رایگان شود. تعداد زیادی از مشترکان نیز که کم مصرف هستند شامل هفت درصد افزایش تعرفه خواهند شد.
متولی زاده اضافه کرد: البته تعداد کمی از مشترکان شامل افزایش تعرفه بیشتری خواهند داشت، اما با اجرای طرح برق امید در طول این مدت شاهد کاهش تعداد مشترکان پر مصرف بوده ایم؛ بطوریکه از زمان اجرای طرح برق امید تا کنون شش درصد از تعداد مشترکان پرمصرف کاسته شده است.
وی با اعلان اینکه امیدواریم با اجرای این طرح ها تعداد مشترکان پرمصرف کم شود و مشترکی وجود نداشته باشد که مشمول افزایش تعرفه بیش از هفت درصد شود، اشاره کرد: مدیریت مصرف انرژی یک موضوع بسیار مهم در صنعت برق است که همه مشترکان می بایست به آن توجه داشته باشند.
منبع:

1400/01/12
14:00:06
5.0 / 5
602
تگهای خبر: شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی