مسابقه ای برای تامین سرمایه مورد نیاز شركت های دانش بنیان و استارت آپی

مسابقه ای برای تامین سرمایه مورد نیاز شركت های دانش بنیان و استارت آپی

لوازم فلزی: تولید اولین فصل مسابقه تلویزیونی «کارویا» با هدف شناسایی شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های برتر و تامین سرمایه مورد نیاز این شرکتها برای کسب وکار بزودی شروع خواهد شد.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، برنامه کارویا با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری ایجاد می شود و در آن بیش از ۱۰۰ شرکت دانش بنیان و استارت آپ به رقابت با یکدیگر می پردازند تا طرح های برتر شناسایی و مورد حمایت قرار گیرند.
قبل از این، شرکت های دانش بنیان متقاضی حضور در مسابقه «کارویا» بصورت حضوری و آنلاین در دو مرحله کارگاه شیوه ارائه (منتورینگ) با حضور محمدرضا نوروزی (مروج و ژورنالیست علم)، سیاوش ملکی فر (معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی) و علی اصغر سعدآبادی (عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و رییس مرکز رشد و کارآفرینی دانشگاه شهید بهشتی) با روش های بهینه ارائه محصول و خدمات خود آشنا شدند.

آشنایی بیشتر با ثمره محصولات و خدمات شرکت های دانش بنیان و استارت آپ های موفق و مزیت های اقتصادی ایران، با اهمیت ترین نکته ای است که در این مسابقه تلویزیونی مورد توجه قرار گرفته است.

به نقل از روابط عمومی صندوق نوآوری و شکوفایی، این مسابقه با محوریت ارائه های آسانسوری (بسیار کوتاه) درصدد است تا با شناساندن ایده ها و طرح هایی که به محصول یا خدمات رسیده اند، علاوه بر حمایت مالی از آنها، فرصت سرمایه گذاری مردمی را نیز فراهم آورد.

منبع:

1400/03/31
10:26:22
5.0 / 5
348
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خدمات , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی