توسط جهانگیری؛

سند ارتقای بهره وری بخش معدن ابلاغ گردید

سند ارتقای بهره وری بخش معدن ابلاغ گردید

به گزارش لوازم فلزی سند ارتقای بخش معدن بعنوان یکی دیگر از اسناد ارتقای بهره وری بخش های نه گانه اقتصادی از جانب معاون اول رئیس جمهور ابلاغ گردید.به گزارش لوازم فلزی به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دفتر هیئت دولت، سند ارتقای بخش معدن بعنوان یکی دیگر از اسناد ارتقای بهره وری بخش های نه گانه اقتصادی از جانب اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور ابلاغ گردید.
هیئت وزیران در جلسه مورخ ۹ تیر ۱۴۰۰ و در اجرای تکلیف مقرر در ماده (۵) قانون برنامه ششم توسعه درمورد استقرار چرخه بهره وری در دستگاههای اجرایی کشور و تدوین برنامه های عملیاتی ارتقای بهره وری و در جهت تحقق اهداف مندرج در این قانون، سند ارتقای بهره وری بخش معدن را به تصویب رساند.
بر این اساس، وزارت صنعت، معدن و تجارت موظف است گزارش پیشرفت اقدامات و برنامه های مندرج در این سند را در مقطع زمانی ۶ ماهه تهیه و به سازمان ملی بهره وری ایران عرضه نماید.
در بخش معدن، شاخصهای رشد ارزش افزوده، رشد بهره وری کل عوامل تولید و رشد عوامل تولید (نیروی کار و سرمایه) آن طی سالهای برنامه ششم توسعه به ترتیب ۸، ۸، ۲.۴ و ۶.۴ درصد هدفگذاری شده و عملکرد این بخش در موارد فوق طی سالهای برنامه ششم توسعه به ترتیب ۱.۹، ۱.۵ و ۰.۳ درصد گزارش شده است.

1400/04/20
13:25:07
5.0 / 5
261
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , دستگاه , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی