برگزاری نشست تعاملی پشتیبانی از محرومان منطقه در ذوب آهن اصفهان

برگزاری نشست تعاملی پشتیبانی از محرومان منطقه در ذوب آهن اصفهان

نشست تعاملی پشتیبانی از محرومان منطقه با تکیه بر فعالیتهای گروه های جهادی برگزار گردید.به گزارش لوازم فلزی به نقل از ذوب آهن اصفهان، نشست تعاملی پشتیبانی از محرومان منطقه با تکیه بر فعالیتهای گروه های جهادی با حضور منصور یزدی زاده مدیرعامل، مهدی بهرامی معاونی پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن، احمد یوسفی مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان، سرهنگ محمدی فرمانده و سروان علیزاده معاون بسیج سازندگی سپاه شهرستان، سرهنگ مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان و علیرضا امیری مدیر روابط عمومی ذوب آهن در این شرکت برگزار گردید.
یزدی زاده در این نشست اظهار داشت: ذوب آهن اصفهان تا آنجایی که در توانش باشد، کمک به محرومان منطقه را بعنوان یک مسئولیت اجتماعی مد نظر دارد و این کار باعث رضایت خاطر همه مسئولین و کارکنان این شرکت است.
وی اضافه کرد: بهترین کمک به محرومان، بسترسازی برای اشتغال آنهاست و میتوان در این راستا رشته های شغلی را در چارچوب تعاونی، شرکت یا کارگاه سازماندهی کرد که افزایش بهره وری را به دنبال دارد و در این راه کمیته امداد و بسیج می توانند بسیارکارساز و موثر باشند.
مدیرعامل ذوب آهن اصفهان اضافه کرد: این شرکت در مورد تأمین نیازهای خود هم می تواند از محرومان منطقه حمایت کند و این کار از راه تاسیس شرکت یا تعاونی قابل انجام است.
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان لنجان در این جلسه، فعالیتهای گروه های جهادی ذوب آهن را قابل تقدیر دانست و اظهار داشت: این مجتمع عظیم صنعتی طی سالهای گذشته در ساخت ۲۴ واحد مسکونی مشارکت و کمک نموده و این سازمان را در حل مشکلات در ارتباط با مسکن محرومان یاری داده است که امیدوارم این کمک ها با عنایت به شرایط اقتصادی کشور، افزایش یابد.
سرهنگ محمدی فرمانده سپاه لنجان هم از مدیریت ذوب آهن اصفهان و فعالیت گروه های جهادی این شرکت در برای کمک به محرومان منطقه قدردانی نمود و این کمک ها را در شرایط کنونی جامعه بسیار ضروری و حیاتی دانست.
وی ضمن اشاره به نقش مهم بسیج در پشتیبانی از محرومان اضافه کرد: با انسجام و آموزش محرومان وهمچنین تاسیس تعاونی میتوان بخصوص به افرادی که درآمدی ندارند، کمک اساسی و مهم نمود.
معاون پشتیبانی و خدمات اجتماعی ذوب آهن اصفهان هم گزارشی از فعالیتهای این شرکت در جهت مسئولیت های اجتماعی عرضه داد و اضافه کرد: کمک به محرومان منطقه یکی از اولویت های اصلی این فعالیت ها است که در این راستا از کمیته امداد شهرستان حمایت های لازم صورت گرفته و همینطور سعی کردیم در شرایط کرونا به دانش آموزان کمک نماییم.


منبع:

1400/06/12
17:17:25
5.0 / 5
213
تگهای خبر: آموزش , اقتصاد , خدمات , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی