وزیر اقتصاد:

صدور کارت نان در دستور کار دولت نیست

صدور کارت نان در دستور کار دولت نیست

به گزارش لوازم فلزی وزیر اقتصاد با اعلان اینکه نان گران نمیشود، اظهار داشت: هدف گذاری دولت و البته خط قرمز رییس جمهوری عدم افزایش قیمت نان امسال است.به گزارش لوازم فلزی به نقل از مهر، سید احسان خاندوزی امروز در جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی اظهار نمود: صدور کارت نان در دستور کار دولت نیست. خرید نان با همین کارت های بانکی در دست مردم انجام می شود و درحال صحبت با بانک مرکزی هستیم که فقط برای سرپرست خانوار هم نباشد بلکه با همه کارت های افراد خانواده، امکان خرید نان وجود داشته باشد.
وزیر امور اقتصادی و دارایی اضافه کرد: هدف گذاری دولت و البته خط قرمز رییس جمهوری عدم افزایش قیمت نان امسال است.
وی افزود: سال آینده حوزه تجارت، تولید و ذخایر گندم باید با میدان داری بخش خصوصی صورت گیرد و انحصاری که تعدادی از شرکت های دولتی به وجود آورده اند تا سال آینده باید کم شود.
خاندوزی در مورد شناور شدن قیمت گندم، اظهار داشت: شناور شدن قیمت گندم در کمیته ای در اتاق تجاری بررسی شود و نتیجه را به ما اعلام کنید.
وزیر امور اقتصادی و دارایی به یکسان سازی نرخ گندم صنف و صنعت نیز اشاره نمود و اضافه کرد: تلاش بر این است که این مساله را در ستاد اقتصادی دولت مطرح نماییم و تا اختتام شهریور ماه مصوبه ای در این خصوص داشته باشیم.منبع:

1401/05/11
11:56:50
5.0 / 5
354
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , خرید , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی