معاون وزیر صنعت خبر داد؛

آخرین وضعیت دانش بنیان شدن صنعتی ها

آخرین وضعیت دانش بنیان شدن صنعتی ها

به گزارش لوازم فلزی، معاون وزیر صمت اظهار داشت: از آغاز سال 1401 تا پایان آذر ماه 229 شرکت شناسایی و در نهایت به دانش بنیان شدن 97 شرکت کمک شد؛ ازاین رو تا پایان آذر ماه 65 درصد برنامه تدوین شده محقق شده است.علی رسولیان در گفت و گو با خبرنگار مهر، در مورد آخرین وضعیت دانش بنیان شدن واحدهای صنعتی، اظهار داشت: سال قبل ۳۴۸ شرکت مستعد دانش بنیان شدن شناسایی و در این جهت به به دانش بنیان شدن ۱۳۳ شرکت کمک شد.
رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی اضافه کرد: از شروع آغاز به کار دولت سیزدهم نیز ۴۵۸ شرکت مستعد دانش بنیان شدن شناسایی و به دانش بنیان شدن ۱۳۲ شرکت کمک شد.
وی افزود: برمبنای برنامه ریزی های انجام شده مقرر بود امسال ۳۴۸ شرکت مستعد دانش بنیان شدن شناسایی و به دانش بنیان شدن ۱۵۰ شرکت کمک گردد که در این جهت از شروع سال ۱۴۰۱ تا پایان آذر ماه ۲۲۹ شرکت شناسایی و در نهایت به دانش بنیان شدن ۹۷ شرکت کمک شد؛ بدین سبب تا پایان آذر ماه ۶۵ درصد برنامه تدوین شده محقق شده است.
معاون وزیر صمت به شناسایی نیازهای فناورانه شرکت های صنعتی بوسیله شرکت های دانش بنیان نیز اشاره نمود و اظهار داشت: سال قبل ۴۳۲ نیاز فناورانه شناسایی و در نهایت ۱۲۴ نیاز رفع شد.
وی اضافه کرد: از شروع آغاز به کار دولت سیزدهم نیز ۵۳۳ نیاز فناورانه شناسایی و ۱۴۱ نیاز رفع شده است
رسولیان با اعلان اینکه برنامه سال جاری شناسایی ۴۱۰ نیاز و رفع ۱۳۱ نیاز بود، اظهار داشت: از شروع سال جاری تا پایان آذر ماه ۲۰۸ نیاز فناورانه را شناسایی کردیم که در نهایت ۳۹ نیاز فناورانه رفع شد؛ یعنی ۳۰ درصد از برنامه تدوین شده، محقق شده است.

1401/11/30
10:34:16
5.0 / 5
416
تگهای خبر: دولت , شركت , صنایع , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی