ثبت نام خودروی یکپارچه از امروز شروع می شود

ثبت نام خودروی یکپارچه از امروز شروع می شود

لوازم فلزی: متقاضیان خودروی داخلی، طرح یکپارچه اختصاص خودرو در ایام 20تا 23 اسفند سال قبل حساب وکالتی 100 میلیون تومانی به نام سازمان حمایت افتتاح کرده وموفق به ثبت نام نشده اند امروز و فردا اقدام نمایند.به گزارش لوازم فلزی به نقل از مهر، متقاضیان خودروی داخلی که در قالب طرح یکپارچه اختصاص خودرو در ایام ۲۰ تا ۲۳ اسفند سال قبل حساب وکالتی ۱۰۰ میلیون تومانی به نام سازمان حمایت افتتاح کرده اند، در صورتیکه ۲۶ تا ۲۹ اسفند نتوانستند ثبت نام کنند، امروز و فردا امکان ثبت نام در این سامانه را دارند.
البته در مورد متقاضیانی که حساب وکالتی افتتاح کرده اند اما بانکها اسامی آنها را به سامانه یکپارچه ارسال نکرده اند نیز می توانند در هفتم و هشتم فرودین ماه ثبت نام کنند.
ملاک ثبت نام در سامانه esalecar.ir در این مرحله، فقط و فقط اعلام اسامی متقاضیانی است که حساب وکالتی ۱۰۰ میلیون تومانی با سازمان حمایت به وجود آورده اند از طرف بانک هاست و بدین سبب اگر فردی در سامانه با اشکال مواجه می شود باید علت را از بانک خود سوال کند که چرا اسمش ارسال نشده است؟
پس از ثبت نام همه متقاضیان که تا هشتم فروردین تمام می شود، کار بررسی اطلاعات متقاضیان (با توجه به شرایط ذکر شده در طرح) شروع و لیست نهایی متقاضیان خودرو های داخلی مشخص خواهد شد و بعد از آن امکان ویرایش برای خریداران فعال می شود.
در طرح یکپارچه اختصاص خودرو بیش از ۹۵۰ هزار متقاضی حساب وکالتی با سازمان حمایت افتتاح کرده اند (که ۸۸۰ هزار نفر تا ۲۹ اسفند ثبت نام و خودرو خودرا انتخاب کردند)، اما عده ای هم بودند که به دلیلهای مختلف همچون یکی دانستن طرح فروش ایران خودرو با طرح یکپارچه اختصاص خودرو، حساب وکالتی به نام ایران خودرو را به وجود آورده بودند که باید به نام سازمان حمایت تغییر می یافت و بنا بر این حذف شدند.
به همین دلیل وزارت صمت در آخر بهار مجدد در قالب طرح یکپارچه اختصاص خودرو ثبت نام خواهد گذاشت و افراد حذف شده در این نوبت می توانند کمتر از سه ماه دیگر جهت خرید خودرو ثبت نام کنند.


منبع:

1402/01/10
14:28:32
5.0 / 5
209
تگهای خبر: ثبت نام , خرید , خودرو
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی