معاون وزیر راه و شهرسازی:

سال جاری خانه های بسیاری وارد بازار مسکن می شود

سال جاری خانه های بسیاری وارد بازار مسکن می شود

به گزارش لوازم فلزی، معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: آن دسته از واحدهای نهضت ملی مسکن که به پیشرفت بالای ۷۰ درصد رسیده اواخر خردادماه به متقاضیان تحویل داده می شود و به صورت کلی سال جاری در تمامی مناطق کشور عرضه در بازار مسکن به صورت قابل توجهی افزایش خواهد یافت.


علیرضا جعفری در گفتگو با ایسنا اظهار نمود: در تولید و عرضه مسکن را در سه قالب دنبال می نماییم. یک بخش در ارتباط با واحدهای باقی مانده مسکن مهر است که امیدواریم با مرتفع ساختن مشکلات پیمانکاری آنها تا آخر سال تمامی واحدها را تحویل دهیم و پرونده مسکن مهر بسته شود. البته تکمیل مسکن مهر به منابع قابل توجهی نیاز دارد که باید تامین گردد.
وی ادامه داد: حوزه دیگر طرح اقدام ملی است که توسط دولت قبل کلنگ زنی و اغلب با پیشرفت ۱۰ درصد به ما تحویل داده شد و آنرا با طرح نهضت ملی مسکن ادغام کردیم. از تابستان سالجاری واحدهای اقدام ملی آماده تحویل می شود.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید تصریح کرد: سومین، طرح نهضت ملی مسکن می باشد که تا کنون سه بسته ۱۰۰ هزار واحدی را در شهرهای جدید به مرحله اجرا رسانده ایم. در این بخش هم در مواردی که به پیشرفت بالای ۷۰ درصد رسیده و متقاضیان در پرداخت آورده همکاری دارند از خردادماه شاهد افتتاح خواهیم بود.
بیشتر بخوانید
پیشنهاد افزایش وام نهضت ملی مسکن جعفری با اشاره به اینکه سرعت تکمیل و افتتاح پروژه های مسکونی درحال اجرا از تابستان افزایش خواهد یافت، اظهار داشت: امیدواریم این چرخه تولید و عرضه مسکن در بازار به صورت مستمر فعال باشد که می تواند به کنترل بازار کمک نماید.
وی ضمن درخواست از متقاضیان برای تأمین بموقع آورده خاطرنشان کرد: با عنایت به این که تسهیلات بانکی و آورده متقاضیان دو رکن اصلی تأمین منابع مالی طرح نهضت ملی مسکن می باشد، تأمین منابع از این دو طریق به پیشرفت اجرای پروژه ها کمک می نماید.
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: علاوه بر اجرای طرحهای مسکونی توسط دولت که غالبا به صورت بلوکهای آپارتمانی عرضه می شود، واگذاری زمین به متقاضیان به منظور ساخت خانه های ویلایی از دیگر برنامه های شرکت عمران شهرهای جدید است.1402/02/01
16:17:44
5.0 / 5
291
تگهای خبر: بازار , تولید , دولت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی