لیست تعرفه های مجاز برای ثبت سفارش جدید بروزرسانی شد

لیست تعرفه های مجاز برای ثبت سفارش جدید بروزرسانی شد

به گزارش لوازم فلزی، سامانه جامع تجارت اعلام نموده بر اساس تصمیم وزارت صمت، لیست تعرفه های مجاز جهت دریافت ثبت سفارش جدید برای واحدهای بازرگانی در رابطه با این وزارت خانه بروزرسانی شده است.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، به تازگی سامانه جامع تجارت در اطلاعیه ای اعلام نموده بود که بر مبنای مصوبات جدید وزارت صنعت، معدن و تجارت امکان دریافت ثبت سفارش جدید صرفاً برای واحدهای تولیدی وزارت صنعت، معدن و تجارت که برنامه تولید سال ۱۴۰۳ خویش را در قسمت تجارت داخلی ثبت کرده باشند و این برنامه به تایید سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و دفتر تخصصی مربوطه رسیده باشد، امکان پذیر خواهد بود.
بر این اساس امکان دریافت ثبت سفارش جدید برای واحدهای بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت همچون گذشته برقرار است، اما اولویت اول با ۷۵۰ کد تعرفه ای است که در تأمین کالاهای مورد نیاز کشور از اهمیت بیشتری برخوردار می باشند. در اصل به نظر می آید مسؤلان متولی این حوزه بر این عقیده هستند که ثبت سفارش ها برای مدیریت منابع و مصارف ارزی باید کنترل شود تا به این وسیله از افزایش قیمت ارز جلوگیری شود؛ اما این تصمیم انتقاداتی از جانب فعالان بخش خصوصی به دنبال داشت.
حالا به نظر می آید به دنبال همین انتقادات، تصمیم وزارت صمت در این رابطه تغییر کرده است؛ به صورتی که سامانه جامع تجارت به تازگی اعلام نموده بر مبنای تصمیم وزارت صمت، لیست تعرفه های مجاز جهت دریافت ثبت سفارش جدید برای واحدهای بازرگانی در رابطه با این وزارت خانه بروزرسانی شده است. در لیست جدید تعداد ردیف تعرفه ها به ۳۷۷۴ ردیف افزایش پیدا کرده است.
لیست تعرفه های مجاز جهت دریافت ثبت سفارش جدید اینجا قابل مشاهده است.
منبع:

1403/03/15
12:26:16
5.0 / 5
149
تگهای خبر: تولید , صنعت , قیمت , كالا
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی