25 هزار لامپ غیراستاندارد در بازار لاله زار تهران توقیف شد

25 هزار لامپ غیراستاندارد در بازار لاله زار تهران توقیف شد

به گزارش لوازم فلزی، از آغاز سال تابحال حدود ۲۵ هزار لامپ غیراستاندارد در خیابان لاله زار تهران شناسایی و توقیف شده است.



به گزارش لوازم فلزی به نقل از مهر، محمدحسین طاهری اظهار نمود: بازرسان استاندارد با همکاری انجمن لامپ برای شناسایی فرآورده های غیراستاندارد و آزمون لامپ های دارای نشان استاندارد با هدف کنترل کیفیت این فرآورده، از سطح بازار بازرسی و نمونه برداری می کنند.
مدیر کل استاندارد استان تهران افزود: بازرسان اداره کل استاندارد استان تهران و نمایندگان انجمن صنفی لامپ در جریان بازرسی ها از مراکز عرضه لامپ در خیابان لاله زار تهران، از آغاز سال تابحال حدود ۲۵ هزار لامپ غیراستاندارد را شناسایی و توقیف کردند.
طاهری ضمن اشاره به این که ۳۸ واحد تولید کننده لامپ در استان تهران دارای پروانه استاندارد معتبر از این اداره کل هستند، اضافه کرد: لامپ از فرآورده های مشمول استاندارد الزامی است که تولید، عرضه و تمرکز آن بدون نشان استاندارد ممنوع می باشد.
وی با اشاره به اینکه شهروندان در هنگام خرید لامپ به نشان استاندارد آن توجه نمایند، سفارش کرد: شهروندان با ارسال کد ۱۰ رقمی ذیل نشان استاندارد به شماره پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷ می توانند از اعتبار نشان استاندارد آن محصول اطمینان حاصل کرده و در صورت دریافت پاسخی در خصوص عدم اعتبار، مراتب را با شماره ۱۵۱۷ به این اداره کل اطلاع دهند.


منبع:

1403/04/18
12:07:11
5.0 / 5
55
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی