یك مقام مسئول اعلام كرد:

سرمایه گذاری‎ ها باید متناسب با نیاز سازمان ها باشد

سرمایه گذاری‎ ها باید متناسب با نیاز سازمان ها باشد

لوازم فلزی: عضو هیات نمایندگان اتاق تهران با اشاره به اینكه سرمایه گذاری ها باید متناسب با شرایط روز فناوری باشد، اظهار داشت: اگر سرمایه گذاری ها كارایی لازم را نداشته یا بیش از نیاز هزینه شود، منابع هدر می رود.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از مهر، مسعود شنتیایی در نشست خبری خود با خبرنگاران اظهار داشت: در كشور ما برای اجرای پروژه های حساس، مهم و بزرگ، هم مجریان و پیمانكاران و هم كارفرمایان، طراحان و مشاوران نیاز به آموزش و بروزرسانی علم خود دارند و لازم است پروژه هایی كه دارای ریسك بالا و شرایط خاص هستند، با بالاترین درصد اطمینان اجرا شوند و مجریان آن هم، اطلاعات و اشراف كافی داشته باشند تا شركتهای ما بتوانند به حدی حرفه ای، پروژه ها را به پیش ببرند؛ این طور است كه به لحاظ كیفی و هزینه ای؛ شرایط بهینه ای برای كارفرمایان و متضایان تولید می گردد.
عضو هیات نمایندگان اتاق تهران اضافه كرد: یكی از مشكلاتی كه در كشور مرتبط با اجرای پروژه ها به خصوص در رشته هایی كه علوم آنها خیلی سریع بروزرسانی می شود، وجود دارد این است كه این تغییرات گاها هفتگی، ماهیانه و حتی روزانه رخ می دهد و امروزه صرف داشتن یك مدرك از دانشگاه ها كه سالها پیش دریافت شده؛ بدون بروزرسانی كفایت نمی كند و می بایست مجریان و مدیران شرایط روز فناوری را در حدی بدانند كه سرمایه گذاری های انجام شده توسط آنها، متناسب با نیاز آن سازمان باشد؛ نه كمتر باشد كه كارایی لازم را نداشته باشد و بیش از نیاز هزینه شود كه هدر رفته منابع را به دنبال داشته باشد.
شنتیایی ادامه داد: به روزرسانی دانش كارفرمایان، مجریان و طراحان سبب می گردد پروژه هایی كه دارای ریسك بالا و شرایط خاص هستند، با بالاترین درصد اطمینان اجرا شوند.
عضو هیئت مدیره اتحادیه سراسری شركت های فنی مهندسی حفاظت الكترونیك و شركتهای فنی تصریح كرد: اتحادیه بازرگانی از سال ۱۳۸۹ تاسیس شده كه در زیر مجموعه ی اتاق بازرگانی صنایع معادن و كشاورزی است بعنوان یك تشكل رسمی و ملی فعالیت می كند؛ ضمن اینكه هم اكنون این اتحادیه بیش از ۲۶۰ عضو دارد كه هدف آن مرتبط با ساماندهی و توسعه ی بازار و پشتیبانی از اعضا و پشتیبانی از مصرف كنندگان تجهیزات و كالا خدمات حوزه مخابرات الكترونیك و شبكه های ایمنی است.
وی اضافه كرد: پیش بینی ما برای این همایش این بود كه از مدیران، كارفرمایان، مجریان و مشاوران دعوت نماییم كه بتوانیم اطلاعات به روز و دانش فنی اجرای پروژه ها و كاربردی كردن تجهیرات، خدمات و نرم افزارها را در اختیار آنها قرار بدهیم كه البته می بایست برگزاری آن به صورت مدام صورت گیرد.در این همایش از مدیران خارجی برای تدریس دعوت شده زیرا تجریبات بیشتری نسبت به ما دارند. اهداف گنگره به صورت مشخص توانمند سازی و بروزرسانی دانش فنی اجرای پروژه های حفاظت الكترونیكی وشبكه های ایمنی است.

1396/11/11
15:56:09
5.0 / 5
8385
تگهای خبر: شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی