دانشگاه امیركبیر میزبان همایش علمی مهندسی معدن

دانشگاه امیركبیر میزبان همایش علمی مهندسی معدن

لوازم فلزی: پانزدهمین همایش علمی مهندسی معدن به مناسبت بزرگداشت هفته معدن و روز مهندسی معدن، اول خرداد ماه با محوریت آینده معدنكاری در ایران در دانشگاه صنعتی امیركبیر برگزار می گردد.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، انجمن علمی دانشجویی مهندسی معدن دانشگاه صنعتی امیركبیر با همكاری اتحادیه انجمن های علمی دانشجویی مهندسی معدن «پانزدهمین همایش علمی مهندسی معدن» را به مناسبت بزرگداشت هفته معدن و روز مهندسی معدن برگزار می نماید.

همایش علمی مهندسی معدن بعنوان قدیمی ترین گردهمایی دانشجویی معدنی كل كشور هم شناخته می گردد.

در این رویداد جمع كثیری از دانشجویان سراسر كشور با صنعت گران، معدنكاران و قانون گذاران این رشته مهندسی هر چه بیشتر آشنا شده و مشكلات و مسائل خویش را بیان می كنند.

برقراری ارتباط سازنده بین صنعت و دانشگاه از مهم ترین دستاوردهای این رویداد است.

تاكنون طی۱۴ سال برگزاری این همایش بزرگان زیادی در عرصه معدن كشور حضور داشته اند و حدودا هر ساله علاوه بر اساتید و دانشجویان دانشكده های مهندسی معدن كشور از مسئولین وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان نظام مهندسی، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو)، انجمن سنگ آهن، شركت ملی مس و سایر شركت های بزرگ و دیگر فعالان عرصه معدن در سطح كشور دعوت به عمل آورده شده تا مرتبط با مشكلات موجود در این صنعت و آینده پیش رو به سخنرانی بپردازند و در این راستا دانشجویان از مشكلات موجود در صنعت آگاه شده و با ایده ها و دانش خود به رفع این مشكلات می پردازند.

در این گردهمایی همینطور همه ساله از مدیران و مهندسان برتر كشوری، كارگران برتر عرصه معدن، دانشجویان برتر و نخبه تقدیر به عمل می آید كه خود سبب تولید انگیزه بیشتر در بین تمامی فعالان عرصه معدن خواهد شد.
1397/02/08
13:15:24
5.0 / 5
5542
تگهای خبر: شركت , صنعت , معدن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی