در دیدار مسئولان دو كشور مطرح شد؛

گسترش مناسبات اقتصادی شركت های دولتی ایران و چین

گسترش مناسبات اقتصادی شركت های دولتی ایران و چین

لوازم فلزی: مدیركل دفتر امور شركت های دولتی وزارت اقتصاد، بر گسترش و تعمیق همكاریهای اقتصادی شركتهای دولتی، بوسیله گسترش سرمایه گذاری های دو كشور در موضوعات مورد علاقه طرفین تاكید نمود.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از وزارت امور اقتصادی و دارایی، ابوالفضل طیبی، مدیر كل دفتر امور شركت های دولتی وزارت امور اقتصادی و دارایی، در دیدار با «وو پیمینگ»، رایزن اقتصادی و بازرگانی سفارت جمهوری خلق چین در ایران، ضمن اشاره به روابط حسنه و تعاملات سازنده دو كشور در زمینه های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی، استفاده از ظرفیت های بالای دو كشور را برای گسترش و تعمیق هرچه بیشتر مناسبات اقتصادی در حوزه شركت های دولتی، راهگشا دانست. فراهم كردن امكان استفاده از ظرفیت های موجود در زمینه های مختلف اقتصادی، بازرگانی و تجاری، از دیگر نكات مورد تاكید در این دیدار بود.

طرف چینی باز ضمن استقبال از توسعه بیشتر از پیش همكاریهای متقابل، تلاش های دو دولت ایران و چین برای تامین چارچوب های جدید همكاریهای اقتصادی در چشم اندازی بلندمدت را یاد شده قرار داد و اظهار داشت: این همكاری ها با محوریت وزیر اقتصاد ایران در كمیسیون مشترك اقتصادی ایران و چین، عمق بیشتری می یابد.

بگفته وو پیمینگ، استمرار نشست های تخصصی و تبادل تجارب و انتقال دانش در حوزه شركت های دولتی دو كشور، به توسعه این همكاری ها، كمك شایانی می كند.

1397/11/17
17:43:11
5.0 / 5
4795
تگهای خبر: اقتصاد , چین , دولت , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی