وجود خون مردگی و لكه های سبزرنگ روی گوشت مرغ، دامپزشكی قول پیگیری داد

وجود خون مردگی و لكه های سبزرنگ روی گوشت مرغ، دامپزشكی قول پیگیری داد

به گزارش لوازم فلزی در شرایطی كه یكی از شهروندان در هنگام خرید گوشت مرغ شاهد عارضه هایی مانند خون مردگی و لكه های سبزرنگ روی گوشت مرغ بوده است، رئیس سازمان دامپزشكی اعلام نمود كه احتمال خطای انسانی در هر كاری وجود دارد اما اساساً این مسئله را پیگیری می نماییم.


هفته گذشته یكی از شهروندان به هنگام خرید گوشت مرغ تنظیم بازاری شاهد عارضه هایی مانند خون مردگی و لكه های سبزرنگ در بافت گوشت مرغ بود كه آنرا به ایسنا گزارش داد.
در پیگیری های صورت گرفته علیرضا رفیعی پور - رئیس سازمان دامپزشكی- در این رابطه اظهار نمود: گرچه در هر كاری خطایی انسانی تا حدی طبیعی است و وجود دارد اما مردم مطمئن باشند كه نه تنها این مسئله بلكه همه مشكلات احتمالی موجود در این زمینه را از راه شبكه دامپزشكی و ناظران در این حوزه كه به صورت شبانه روزی كار می كنند، پیگیری می نماییم.
وی اضافه كرد: این مسئله اگر خطای انسانی باشد تذكر به كشتارگاه و دامپزشكان ناظر داده خواهد شد و اگر مبتنی بر یك عارضه و مشكل باشد آنرا پیگیری می نماییم و با هوشیاری از تكرار چنین خطاهایی جلوگیری خواهیم كرد.
رئیس سازمان دامپزشكی خاطرنشان كرد: مردم بهترین ناظران و مشاركت كنندگان در این حوزه هستند و می توانند با سامانه تلفنی شبانه روزی ۱۵۱۲ چنین مواردی را به سازمان دامپزشكی در سراسر كشور گزارش كنند. بعنوان مثال اگر مردم چنین مشكلاتی را مشاهده نمودند یا آنكه مكان های غیرمجاز ذبح دام و طیور، مراكز عرضه غیرمجاز و غیربهداشتی گوشت قرمز و گوشت مرغ یا مراكز تولید و عرضه محصولات شیلاتی غیرمجاز را دیدند می توانند به سرعت از راه این سامانه تلفنی ما را در جریان این مسئله قرار دهند. از جانب دیگر هم به غیر از فیزیك و محیط كار در صورت دیدن محصولات آلوده، غیربهداشتی یا مشكوك كه از نظر رنگ و بو غیرطبیعی به نظر می آید، سامانه تلفنی مورد نظر به صورت ۲۴ ساعته در اختیار آن هاست و می توانند ما را آگاه كنند.1398/01/24
15:39:54
5.0 / 5
5351
تگهای خبر: بازار , تولید , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی