تخصیص ۱ درصد از مالیاتهای ارزش افزوده به توسعه شهركهای صنعتی

تخصیص ۱ درصد از مالیاتهای ارزش افزوده به توسعه شهركهای صنعتی

به گزارش لوازم فلزی معاون وزیر صنعت و مدیرعامل سازمان صنایع كوچك و شهركهای صنعتی ایران اظهار داشت: با همكاری مجلس مقرر است تا یك درصد از مالیاتهای ارزش افزوده كه از واحدهای تولیدی گرفته می شود، در ارتباط با توسعه زیرساختهای شهركهای صنعتی هزینه شود.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محسن صالحی نیا با اشاره به اینكه توسعه زیرساختها در شهركها صنعتی كشور مدنظر است، اظهار نمود: در این مرحله وظیفه بررسی همه جانبه درباب شهركها و اولویت بخشی جذب منابع و اعتبارات است.
وی افزود: مقرر است تا با همكاری مجلس یك درصد از مالیاتهای ارزش افزوده كه از واحدهای تولیدی گرفته می شود، در ارتباط با توسعه زیرساختهای شهركهای صنعتی، هزینه شود كه با جمع سایر منابع دیگر می شود مشكلات زیرساختها در این عرصه را حل كرد.
مدیرعامل سازمان صنایع كوچك و شهركهای صنعتی ایران با اشاره به اینكه از برنامه های اصلی وزارت صنعت این است كه واحدهای راكد و غیرفعال باردیگر به چرخه تولید بازگردند، اشاره كرد: بحث توسعه خوشه های صنعتی در سازمان صنایع كوچك مدنظر است و این خوشه های به واحدهای تولیدی كوچك از نظر صادرات و به سازی فعالیتشان و... كمك می نماید.1398/05/13
19:59:16
5.0 / 5
4640
تگهای خبر: تولید , صادرات , صنایع , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی