رئیس بنیاد مستضعفان:

فعالیت های بنیاد مستضعفان به صورت شفاف در معرض قضاوت مردم قرار می گیرد

فعالیت های بنیاد مستضعفان به صورت شفاف در معرض قضاوت مردم قرار می گیرد

به گزارش لوازم فلزی رئیس بنیاد مستضعفان مهمترین مأموریت بنیاد را رسیدگی به اقشار ضعیف جامعه عنوان نمود و اظهار داشت: تمام فعالیت های بنیاد و شركت های زیرمجموعه باید به صورت شفاف در معرض قضاوت مردم قرار گیرد.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا از روابط عمومی بنیاد مستضعفان، سید پرویز فتاح با تاكید بر لزوم اصلاح وجهه اجتماعی بنیاد مستضعفان اضافه كرد: بنیاد مستضعفان یك نهاد اجتماعی برای خدمت رسانی به محرومان است. اقدامات زیادی در حوزه محرومیت زدایی انجام شده كه مردم از آن بی خبرهستند و لازم است برای اطلاع رسانی این خدمات و بهبود وجهه اجتماعی بنیاد مستضعفان تلاش نماییم.

رئیس بنیاد مستضعفان اقدامات این نهاد برای خدمت به مردم و محرومیت زدایی از مناطق مختلف را قابل توجه توصیف كرد و اظهار داشت: فعالیت های بنیاد مستضعفان به خوبی به مردم معرفی نشده است. متاسفانه ذهن جامعه از كارنامه بنیاد مستضعفان خالی است و این مورد موجبات سواستفاده بدخواهان مردم و نظام را فراهم نموده است.

وی با تاكید بر ضرورت تقویت شفاف سازی فعالیت های بنیاد مستضعفان، تصریح كرد: رابطه بنیاد با همه زیر مجموعه ها و شركت ها باید كاملا شفاف در معرض قضاوت مردم قرار گیرد تا اگر تذكر و انتقادی داشتند مطرح كنند و ما موظفیم به سوالات آنان پاسخ روشن دهیم.

فتاح كه به مناسبت هفته دفاع مقدس در جمع كاركنان ستادی بنیاد سخن می گفت، به جلسات اخیر خود با رئیس جمهور، رئیس قوه قضاییه و رئیس مجلس اشاره نمود و اظهار داشت: رابطه بنیاد با همه قوا در بالاترین سطح امكان دارد و بنیاد مستضعفان مصصم تر از گذشته در خدمت نظام اسلامی فعالیت می كند.

وی با تاكید بر اینكه بنیاد مستضعفان محل سیاسی كاری نیست اظهار نمود: مهمترین مأموریت بنیاد مستضعفان را رسیدگی به اقشار ضعیف جامعه بعنوان یك اصل در مدیریت اسلامی قرار می دهیم و در همین راستا به صورت مستمر فعالیت های بنیاد را به مردم گزارش می‎كنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان، حضور و مقاومت مردم در صحنه و همراهی با امام راحل (ره) را رمز موفقیت نظام و انقلاب در عرصه های مختلف عنوان نمود و اضافه كرد: در طول هشت سال دفاع مقدس، با وجود فشارهای اقتصادی دشمن و خیانت برخی عوامل داخلی، مردم با خودباوری و اتكا به اقتصاد ملی توانستند از مشكلات عبور كنند و امروز هم اگر اعتماد مردم به عملكرد دستگاه ها بازسازی شود، خیلی از چالش های فعلی حل خواهد شد.1398/07/01
22:04:21
5.0 / 5
4500
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی