احتمال افزایش صادرات نفت آمریكا درپی اختلال عرضه عربستان

احتمال افزایش صادرات نفت آمریكا درپی اختلال عرضه عربستان

به گزارش لوازم فلزی تحلیل گران پیشبینی كردند صادرات نفت خام آمریكا در نتیجه تقاضای بالاتر به علت طولانی شدن احتمالی اختلالات عرضه عربستان سعودی، امكان دارد به ركورد بالای جدیدی صعود كند و از مرز چهار میلیون بشكه در روز عبور كند.به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، بازار نفتكش گلف كاست آمریكا هفته جاری شاهد علاقه بالاتری به ثبت سفارش بود با این وجود آمار اداره اطلاعات انرژی آمریكا نشان داد صادرات نفت این كشور هفته گذشته به ۲.۹۸ میلیون بشكه در روز كاهش پیدا كرد در حالیكه به مدت چهار هفته متوالی، بالای سه میلیون بشكه در روز بود.

سندی فیلدن، مدیر تحقیقات نفت مورنینگ استار در اینباره اظهار داشت: تاسیسات نفتی صدمه دیده عربستان سعودی یك شبه تعمیر نخواهد شد و این مساله بازار را گرفتار كمبود عرضه می كند. ازاین رو درخواست بازار برای نفت آمریكا افزایش پیدا خواهد نمود.

صادرات نفت خام آمریكا در نیمه اول سال ۲۰۱۹ به ۲.۹ میلیون بشكه در روز در مقایسه با ۱.۸ میلیون بشكه در روز در نیمه اول سال ۲۰۱۸ رسید.

منطقه گلف كاست آمریكا با آغاز فعالیت خطوط لوله جدید از منطقه پرمیان تگزاس، می تواند حجم صادرات نفت را افزایش دهد.

بر اساس گزارش پایگاه خبری پلاتس، "اس اند پی گلوبال پلاتس آنالیتیكس" انتظار دارد ظرفیت خطوط لوله از پرمیان به گلف كاست، در فاصله اواسط سال ۲۰۱۹ تا اواسط سال ۲۰۲۰ به میزان ۲.۴ میلیون بشكه در روز افزایش پیدا كرده و به ۵.۲ میلیون بشكه در روز برسد.
1398/07/05
14:12:49
5.0 / 5
4569
تگهای خبر: بازار , صادرات , مرز , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی