رئیس اتاق بازرگانی ایران:

قانون بهبود فضای كسب و كار بعد از ۷سال اجرایی نشد

قانون بهبود فضای كسب و كار بعد از ۷سال اجرایی نشد

به گزارش لوازم فلزی رئیس اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینكه هفت سال از تصویب قانون بهبود مستمر فضای كسب و كار گذشته، اما این قانون تابحال اجرایی نشده است، اظهار داشت: برای اجرای قانون باید التماس نماییم.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از مهر، غلامحسین شافعی امروز سه شنبه (۱۷ دی ۹۸) در جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی با اشاره به اینكه هفت سال از تصویب قانون بهبود مستمر فضای كسب و كار می گذرد، اما این قانون هنوز اجرایی نشده است، اظهار داشت: متأسفانه برای اجرای قانون بهبود مستمر فضای كسب و كار دستگاه های دولتی توجهی ندارند.
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی ایران اضافه كرد: فعالان بخش خصوصی بااینكه تلاش زیادی برای تصویب این قانون كردند، اما حالا برای اجرای آن باید التماس كنند؛ در حالی كه این مساله تنها به حیطه قانون بهبود مستمر فضای كسب و كار محدود نمی شود؛ بلكه دهها مورد قانونی وجود دارد كه دولت آنرا اجرایی نمی كند در صورتیكه مصوبه مجلس برای كارهای اقتصادیست.
به گفته وی، قوه قضائیه باید با سازمان هایی كه به وظایف خود در اجرای قوانین عمل نكرده اند، برخورد كند؛ به نحوی كه اجرا نكردن قانون باید برای خطاكاران عقوبت داشته باشد.


منبع:

1398/10/18
18:40:48
5.0 / 5
4231
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی