ادامه كاهش قیمت دلار و یورو

ادامه كاهش قیمت دلار و یورو

به گزارش لوازم فلزی روند كاهشی نرخ خرید و فروش ارز در بانك ها و صرافی های مجاز همانند روز گذشته ادامه یافت؛ به طوریكه میزان خرید دلار و یورو توسط بانك ها امروز به ترتیب ۵۰ و ۲۰۰ تومان كاهش داشته است.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، ارز هفته جاری را با كاهش قیمت شروع كرد و در روز گذشته شاهد كاهش قیمت ها نسبت به هفته قبل بودیم.
در این راستا بانك ها امروز (یكشنبه) هر دلار آمریكا را ۱۲ هزار و ۶۲۰ و هر یورو را هم ۱۴ هزار تومان می خرند كه دلار نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان و نرخ یورو هم امروز نسبت به روز گذشته ۲۰۰ تومان كاهش داشته است.
این درحالی است كه صرافی های مجاز بانك مركزی امروز هر دلار آمریكا را ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان می خرند كه این میزان هم نسبت به روز گذشته ۵۰ تومان كاهش داشته است. نرخ فروش این ارز هم در صرافی ها ۱۳ هزار تومان است درحالی كه روز گذشته ۱۳ هزار و ۵۰ تومان بود.
این صرافی ها هر اسكناس یورو را ۱۴ هزار و ۴۰۰ تومان می خرند و ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می كنند كه نرخ خرید و فروش این ارز هم نسبت به روز قبل هركدام ۱۵۰ تومان كاهش یافته است.
گفتنی است؛ بانك ها تا سقف ۱۰۰۰ یورو به مسافران كشورهای غیر همسایه ارز مسافرتی عرضه می كنند كه قیمت این ارز هم هم اكنون با احتساب كارمزد بانك مركزی و بانك ها، حدود ۱۴ هزار و ۸۰۰ تومان است.1398/10/29
15:39:36
5.0 / 5
4294
تگهای خبر: خرید , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی