در حاشیه جلسه دولت

رحمانی: جهت تنظیم بازار گوشت قرمز از ذخایر استفاده می نماییم

رحمانی: جهت تنظیم بازار گوشت قرمز از ذخایر استفاده می نماییم

لوازم فلزی: وزیر صنعت معدن و تجارت دلیل افزایش قیمت گوشت قرمز را بازار شب عید دانست و اعلام نمود كه برای تنظیم قیمت این بازار از ذخایر استفاده خواهد شد.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، رضا رحمانی در رابطه با خودروهایی كه امروز در حاشیه جلسه هیئت دولت رونمایی شدند، اظهار نمود: یكی از برنامه های ما خروج خودرو های قدیمی و ورود خودرو های جدید است. در این ریل، از چهار خودروی سواری رونمایی گردید و رئیس جمهور نیز از آن بازدید نمودند. یكی از این خودرو ها خودروی دنا بود. سه خودرو دیگر نخستین بار است كه می خواهند عرضه شوند. طراحی تا سفارش خدمات آنان انجام شده دیگر امكان پیش فروش آنان وجود دارد. این خودرو ها بالای نود درصد ساخت داخل هستند؛ این مساله برای شروع تولید یك خودرو خیلی مهمست.
وی افزود: این خودرو ها مطابق استاندارد های روز دنیا هستند. همه آنها یورو پنج هستند. غیر از این خودرو ها خوردوهای دیگری برای سال 99 و 1400 هم وجود دارد، امیدواریم مردم عزیز ما راضی باشند.
وزیر صنعت، معدن و تجارت در رابطه با لزوم مشاركت مردمی در انتخابات اظهار داشت: یقینا اهمیت انتخابات از نظر سیاسی مهم می باشد، رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور درباره این مساله حرف زدند. از نظر ثبات اقتصادی و رونق تولید مشاركت بسیار مهم می باشد. خواهش می نماییم مردم حضور پرشورشان را در روز جمعه پای صندوق رای داشته باشند. مشاركت مردم در عرصه تولید و رونق بازار بسیار اهمیت دارد. علاوه بر آن كه دشمنان را ناامید می كند دوستان را امیدوار می كند.
وی در پاسخ به پرسشی درباره چرایی افزایش قیمت گوشت قرمز اظهار داشت: دوستان ما دلیلهای مختلفی را برای این مساله تحلیل كردند. دوستان بخش بازرگانی قرار شد اگر افزایش قیمت ادامه داشته باشد از ذخایر استفاده كنند. هفته های قبل گوشت قرمز قیمتش كاهشی بود. حالا شب عید پیش آمده است. برای تنظیم قیمت از ذخایر خود استفاده می نماییم. برنامه ما همیشه این است كه تولیدكننده لطمه نبیند و مصرف كننده بهره ببرد. در همین روزها از ذخایر استفاده می نماییم.
رحمانی با اشاره به پرداخت قسمتی از وام خودروسازان اظهار داشت: پرداخت وام خودروسازان شروع شده است. قسمتی از بانك ها پرداخت را شروع كردند. این ها كمك است و اقدامات متفاوتی در این عرصه انجام می شود. حفظ تولید برای ما مهم می باشد. اگر تولید در وضعیت فعلی ادامه پیدا كند انجام تعهدات بیشتر از آنچه گفته شده قابل اجرا می باشد.
منبع:

1398/11/30
15:07:05
5.0 / 5
3925
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی