همه كاركنان بیایند

برگشت شرایط عادی به سازمان ها

برگشت شرایط عادی به سازمان ها

به گزارش لوازم فلزی با آخرین تصمیم ستاد ملی مقابله با كرونا نحوه حضور كاركنان در سازمان ها به حالت عادی برگشته است؛ فقط با یك ساعت كاهش.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، پس از از سرگیری فعالیت در بخشهای مختلف، سرانجام دورکاری کارکنان هم لغو و دستور حضور کامل آنها در محل کار صادر شد.
طبق مصوبه دولت در سال ۱۳۸۹ مجوزی برای دورکاری کارکنان صادر شد که طبق آن دستگاه ها و سازمان ها می توانند خدمات الکترونیکی را به صورت دورکاری کارکنان انجام دهند. بر این اساس با شیوع کرونا و اجبار کاهش تردد و تجمع، ستاد مقابله با کرونا تصمیم به کاهش حضور کارکنان به همراه سایر اقشار گرفت.
این در حالی است که از اسفندماه، ساعت کاری به ۸ تا ۱۳ تغییر نمود و در ادامه در روزهای نوروز حضور محدودتر شد؛ به صورتی که از ۵ تا ۲۰ فروردین کارکنان به صورت یک سوم در محل کار حاضر و مابقی دورکار بودند و از ۲۳ فروردین تا کنون هم دو سوم حاضر و یک سوم دیگر دورکار شدند.
اما اعلام اخیر رئیس جمهور حاکی از لغو بخشنامه دورکاری کارکنان است و تاکید دارد که باید از ۱۰ خرداد ماه تمامی کارکنان به روال گذشته و با رعایت مقرراتی به محل کار بیایند و فقط ساعت حضور آنها یک ساعت کمتر شده است.
البته ساعت کاری کارکنان در مدت اخیر یک ساعت کمتر و از ۷ تا ۱۴ بود که از ۱۰ خرداد به ۷: ۳۰ تا ۱۴: ۳۰ تغییر می کند.
کاهش حضور کارکنان که به علت ویروس کرونا انجام شد حالا در حالی برای تمامی کارکنان کشور به صورت یکسان لغو می شود که ستاد ملی مقابله با کرونا تنها برای بعضی از شهرها و مناطق وضعیت سفید اعلام نموده و مابقی زرد و قرمز هستند.1399/03/03
14:14:41
5.0 / 5
2849
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی