با تصویب ستاد تنظیم بازار؛

قیمت گوشت كیلویی 55 هزار تومان تعیین شد

قیمت گوشت كیلویی 55 هزار تومان تعیین شد

به گزارش لوازم فلزی در جلسه ستاد تنظیم بازار به عرضه ذخایر گوشت منجمد گوساله به قیمت متوسط هر كیلوگرم ۵۵ هزار تومان با امكان جایگزینی موافقت شد.به گزارش لوازم فلزی به نقل از مهر، در نود و پنجمین جلسه کارگروه تنظیم بازار عملکرد گردش ذخایر و نحوه ترمیم ذخایر گوشت قرمز مورد بررسی قرار گرفت. در مصوبه این جلسه آمده است:
عملکرد گردش ذخایر و نحوه ترمیم ذخایر گوشت قرمز
۱- وزارت جهاد کشاورزی در اسرع وقت نسبت به ارسال اسناد مربوط به تعیین سقف قیمت دام زنده (سبک و سنگین) به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان اقدام تا سازمان مذکور در اسرع وقت قیمت هر کیلوگرم دام زنده و گوشت و قطعات حاصل از آنرا محاسبه و اطلاع رسانی نماید.
۲- با عنایت به پیشبینی افزایش مصارف بعد از بازگشایی کسب و کارهای تعطیل شده ناشی از بیماری کرونا مقرر گردید شرکت پشتیبانی امور دام در اسرع وقت نسبت به ترمیم ذخایر (استان سیستان و بلوچستان و سایر مبادی تأمین) اقدام نماید.
۳- با پیشنهاد شرکت پشتیبانی امور دام در خصوص عرضه ذخایر به قیمت تمام شده برای امکان جایگزینی موافقت و نرخ عرضه ذخایر گوشت منجمد گوساله، متوسط ۵۵ هزار تومان (با تلورانس ۵ درصد که در اختیار هیأت مدیره شرکت می باشد) تعیین شد.
تبصره ۱: با عنایت به بند ۱-۲ جلسه نود و یکمین کارگروه تنظمی بازار برای آن دسته از محموله های تمدید تاریخ شده که تا پیش از تاریخ ابلاغ این مصوبه با نرخ قبلی تهاتر شده و کالا توسط بخش خصوصی تحویل شده است، اقدام بلامانع می باشد. اما برای سایر محموله ها، نرخ پایه تهاتر با محموله های بخش خصوصی با بیشتر از ۶ ماه تاریخ مصرف نرخ حاشیه بازار محموله مشابه می باشد.
تبصره ۲: نرخ حاشیه بازار برای تهاتر، بر مبنای پیشنهاد شرکت پشتیبانی امور دام و تأیید دبیرخانه کارگروه تنظیم بازار ملاک اقدام خواهد بود.

1399/03/23
14:51:08
5.0 / 5
2531
تگهای خبر: بازار , تولید , شركت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی