راه های دریافت غیرحضوری كد بورسی

راه های دریافت غیرحضوری كد بورسی

لوازم فلزی: باتوجه به استقبال مردم از بازار سرمایه و همین طور انتشار ویروس كرونا، شركت سپرده گذاری مركزی روش های مختلفی را برای صدور غیرحضوری كد بورسی معرفی كرده است كه متقاضیان می توانند بوسیله این روش ها مبادرت به دریافت كد بورسی كنند.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، پروسه احراز هویت غیر حضوری باتوجه به مجوزهای دریافتی از مراجع ذیصلاح و مطابق تعرفه های مصوب سازمان بورس و اوراق بهادار صورت می گیرد که شامل استعلام تصویر و اطلاعات موجود در پایگاه های مربوطه از قبیل سازمان ثبت احوال کشور و راستی آزمایی آنها است. متقاضیان باید توجه داشته باشند که احراز هویت غیر حضوری فقط برای هر کد ملی فقط یک بار امکان پذیر بوده و پروسه بارگذاری ویدیو سلفی مجهز به الگوریتم های تشخیص زنده بودن تصویر و تشخیص چهره است.
چنانچه پروسه احراز هویت غیر حضوری به سبب عدم احراز مطابقت تصویر ستاندن شده با تصویر موجود در سازمان ثبت احوال کشور تکمیل نشود، در این حالت احراز هویت غیر حضوری امکان پذیر نبوده و متقاضی جهت احراز هویت باید به یکی از مراکز احراز هویت مراجعه کند.
احراز هویت غیرحضوری فقط برای شخص ایرانی اصیل و بالای 18 سال قابل انجام بوده و برای نمایندگی از قبیل ولی، قیم، وکیل و... فقط احراز هویت حضوری قابل انجام و دسترسی به این بخش فقط از داخل کشور و برای کاربران داخلی مجاز است.
در صورت عدم موفقیت احراز هویت غیر حضوری، مبلغ پرداخت شده عودت نمی گردد. همین طور ورود به سامانه جهت احراز هویت غیر حضوری به منزله آگاهی و پذیرفتن کامل کلیه شرایط، قوانین و مقررات بازار سرمایه است. رعایت پوشش موجه و حجاب اسلامی برای کلیه احراز شوندگان الزامی است و درصورت تخلف بطور قطع از طرف مرجع احراز هویت غیرحضوری مردود خواهد شد. در ستاندن تصویر و ویدئو، پس زمینه ساده و نور مناسب لازم است.
در این راستا شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه راه های مختلفی را را برای احراز هویت غیر حضوری سجام معرفی کرده است که شامل اپلیکیشن سیگنال، کارگزاری سهم آشنا، بانک مهر ایران و کارگزاری سهم آشنا می شود. متقاضیان برای انتخاب یکی از این روش ها می توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی WWW.SEJAM.IR و انتخاب بخش احراز هویت الکترونیک یکی از روش ها را انتخاب نموده و مراحل را طی کنند.
منبع:

1399/03/26
23:28:46
5.0 / 5
2515
تگهای خبر: بازار , سرمایه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی