یك مقام مسئول:

فعالان اقتصادی، خط مقدم جنگ اقتصادی هستند

فعالان اقتصادی، خط مقدم جنگ اقتصادی هستند

سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت اظهار داشت: فعالان اقتصادی، خط مقدم جنگ اقتصادی در حال انجام وظیفه هستند.به گزارش لوازم فلزی به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا کلامی در جلسه معارفه کامران کارگر بعنوان سرپرست دفتر برنامه ریزی، تأمین، توزیع و تنظیم بازار این وزارتخانه، با تاکید بر اینکه مهمترین اولویت هم اکنون پشتیبانی از تولید، تأمین بازار داخلی و کوشش برای ارتقای صادرات است، تصریح کرد: فعالان اقتصادی، خط مقدم جنگ اقتصادی در حال انجام وظیفه هستند و برای کمک به حل مشکلات آنها از هیچ تلاشی دریغ نکنید.
سرپرست معاونت بازرگانی داخلی وزارت صمت اظهار داشت: مسئولیت های دفتر برنامه ریزی، تأمین، توزیع و تنظیم بازار بسیار بالاست و اتفاقاً با عنایت به تجارب همکاران ما و آقای کارگر توقعات بالایی از آنها داریم و امیدوارم شرایط برای بهبود خدمت رسانی فراهم گردد.
شرایط امروز سخت تر از شرایط جنگ تحمیلی است
کامران کارگر هم در این نشست با تاکید بر اینکه ایران در جنگ اقتصادی به سر می برد، اظهار داشت: وضعیت امروز ما خیلی سخت تر از دوران جنگ تحمیلی است ازاین رو باید حساسیت بالایی برای انجام وظایف خود داشته باشیم.
این مقام مسئول تصریح کرد: طبق برنامه ریزی های صورت رفته و اولویت های تعریف شده از جانب سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و سرپرست معاونت بازرگانی داخلی، تولید و صادرات، باید بیشتر از پیش مورد توجه قرار گیرند و سیاستگذاری ها بگونه ای صورت گیرد که زمینه برای افزایش تولید و صادرات غیرنفتی و اتکای کشور به توانمندی های داخلی فراهم گردد.
وی با تاکید بر اینکه در همین شرایط سخت، چرخ اقتصاد کشور در حال چرخیدن است و خوشبختانه صادرات کالای ایرانی در حال انجام می باشد، افزود: ما سال جاری باید برنامه جهش تولید را محقق نماییم و طبیعی است که راه ایجاد اشتغال پایدار هم از تولید می گذرد ازاین رو از تمامی همکارانم تقاضا دارم اولویت کاری خویش را در این عرصه تعریف کنند تا بتوانیم از این برهه حساس سربلند بیرون بیاییم.
کارگر تصریح کرد: مشکلات موجود نمی تواند مانعی برای حرکت ما ایجاد کند همان گونه که در این زمان با وجود بحران های فراوان و مشکلات در تأمین ارز، همه تلاش خویش را به کار بستیم تا مانع از بروز اختلال در تأمین مواد اولیه مورد نیاز تولید و کالاهای مورد نیاز بازار شویم.
وی تصریح کرد: امیدوارم تمامی همکاران با حساسیت ارتباط با سایر دستگاه ها تعامل داشته باشند تا بتوانیم وظایف خویش را به نحو احسن و بدرستی انجام دهیم.

1399/03/30
11:56:19
5.0 / 5
2280
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی