راه اندازی پنجره واحد فیزیكی كسب وكار در ۴ كلان شهر

راه اندازی پنجره واحد فیزیكی كسب وكار در ۴ كلان شهر

لوازم فلزی: پنجره واحد فیزیكی شروع كسب و كار، در 4 كلانشهر اصفهان، تبریز، مشهد و شیراز، امروز به صورت رسمی راه اندازی شد.به گزارش لوازم فلزی به نقل از صدا و سیما، غلامحسین شافعی در مراسم افتتاح پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار در ۴ مرکز استان آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی و فارس گفت: این پنجره برای چرخه اقتصادی کشور نیز بسیار مفید خواهد بود. پنجره واحد کسب و کار، ایجاد یک حرکت تیمی در استان هاست.
شافعی اضافه کرد: اگر این تیم با تعامل سازنده حرکت نماید، برای استان اثرگذار خواهد بود. این کار تیمی، باید برای همه سازمان های مستقر در استان صورت گیرد.
رئیس اتاق بازرگانی ایران با اعلان اینکه ۱۰ استان دیگر نیز آماده ایجاد پنجره واحد کسب و کار هستند اظهار داشت: امیدواریم ایجاد این پنجره در این استانها هر چه سریع تر صورت گیرد.
آمادگی سازمان ثبت برای اجرای پنجره واحد در همه استان ها
در این مراسم، همین طور محمد هاشمی مقدم معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، ایجاد پنجره واحد را اقدام بسیار عالی و پسندیده ای بیان کرد.
وی با اعلان اینکه این اقدام، تجربه بسیار عالی و ارزشمندی است اظهار داشت: انتظار این است که این پنجره واحد در همه استان های کشور ایجاد شود.
هاشمی مقدم از آمادگی سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، برای اجرای این طرح در همه استانها آگاهی داد.
گفتنی است؛ مراسم افتتاح رسمی پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار، در ۴ کلانشهر اصفهان، تبریز، مشهد و شیراز، به صورت همزمان بوسیله ویدئو کنفرانس و با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی اجرا شد.
با گشایش این پنجره، در این شهرها در کمتر از سه روز، ثبت شرکت، اقدامات مالیاتی، تامین اجتماعی، روزنامه رسمی و کثیر الانتشار و نیز دفاتر پلمپ شده، انجام می شود.


منبع:

1399/05/06
15:11:26
5.0 / 5
2396
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی