از سوی وزارت صمت؛

دستورالعمل اجرائی تامین مالی بنگاه ها ابلاغ گردید

دستورالعمل اجرائی تامین مالی بنگاه ها ابلاغ گردید

لوازم فلزی: دستورالعمل اجرائی تامین مالی بنگاه های اقتصادی در سال 99 كه از طرف بانك مركزی تهیه و تدوین شده است، از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ گردید.به گزارش لوازم فلزی به نقل از اتاق تهران، دستورالعمل اجرائی تامین مالی بنگاه های اقتصادی در سال ۱۳۹۹ که از طرف بانک مرکزی تهیه و تدوین شده است، از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت ابلاغ گردید.
بر اساس این دستورالعمل، بنگاه های اقتصادی که در زمان درخواست تسهیلات، تعداد کارکنان آنها تا ۱۰۰ نفر باشد و طرح های نیمه تمام تولیدی با پیشرفت فیزیکی بیش از ۶۰ درصد و با پیش بینی اشتغال تا ۱۰۰ نفر، مشمول این ابلاغیه می شوند.
در متن این دستورالعمل آمده است: «اولویت اصلی پرداخت تسهیلات موضوع این دستورالعمل، آن دسته از بنگاه های اقتصادیست که عمدتاً دارای مشکلات نقدینگی بوده و از لحاظ ظرفیت تولید، دانش فنی، توان مدیریت و بازار، مشکلی که مانع راه اندازی یا افزایش تولید باشد، نداشته و با دریافت این تسهیلات قادر به راه اندازی سریع، انجام نوسازی و بازسازی لازم و تثبیت یا افزایش تولید و اشتغال باشند. همین طور میزان تسهیلات قابل پرداخت به هر بنگاه اقتصادی، برمبنای نیاز واقعی بنگاه و تأیید کارگروه استانی خواهد بود.»
همچنین ثبت نام بنگاه های متقاضی دریافت این تسهیلات بوسیله سامانه اینترنتی بهین یاب به آدرس www.behinyab.ir خواهد بود. به این ترتیب، بنگاه اقتصادی متقاضی تسهیلات، باید درخواست خودرا با درج اطلاعات درست در این سامانه ثبت کرده و بعد از ارائه مدارک لازم به کمیته بررسی، حداکثر ظرف مدت یک ماه بعد از تصویب و معرفی به بانک عامل، مدارک و مستندات درخواستی را به بانک عامل ارائه نماید.
متن دستورالعمل اجرائی تامین مالی بنگاه های کوچک و متوسط در سال ۱۳۹۹


منبع:

1399/08/11
23:01:34
5.0 / 5
1582
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , تولید , ثبت نام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی