بورس هماهنگی سه قوا را می طلبد!

بورس هماهنگی سه قوا را می طلبد!

به گزارش لوازم فلزی یک عضو شورای عالی بورس با اشاره به جایگاه کنونی بازار سرمایه در کشور، اظهار نمود: بورس هماهنگی سه قوا را می طلبد.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، علیزاده در مراسم تودیع و معارفه روسای سازمان بورس و اوراق بهادار، با اعلان اینکه تحولات شش ماه گذشته در بازار سرمایه نسبت به شش سال قبل چند برابر شده است، اظهار نمود: شرایط بورس طوری شده است که هماهنگی سه قوا را می طلبد درحالی که تا دو سال قبل این بازار موضوعی درون گروهی در وزارت اقتصاد بود.

وی با تاکید بر اینکه اعضای شورای عالی بورس منافع مردم را فدای مصلح اندیشی سیاسی و جناحی نخواهند کرد، اظهار نمود: هم اکنون در هر خانواده حداقل یک نفر درگیر بازار سرمایه است. وقتی مردم را به صبر و یادگیری در بازار دعوت می نماییم خودمان هم باید صبر داشته باشیم.

این عضوشورای عالی بورس اضافه کرد: همه در بورس مسیول هستند. وزیر صمت، وزیر نفت، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس صندوق توسعه ملی که ایشان گله مند هستیم و..... بازار سرمایه روی بازار مسکن موثر است و بدین سبب باید از نظرات غیرکارشناسانه که به ما ربط ندارد بپرهیزیم. برخی ارزویی درمورد شاخص دارند که ممکنست مخرب باشد.

منبع:

1399/11/08
23:31:31
0.0 / 5
1296
تگهای خبر: اقتصاد , بازار , سرمایه , نفت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی