كمیسیون صنایع تصویب كرد

خودرو های ساخته شده داخلی در بورس عرضه می شوند

خودرو های ساخته شده داخلی در بورس عرضه می شوند

به گزارش لوازم فلزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که با اصلاح طرح ساماندهی صنعت خودرو، خودرو های ساخته شده داخلی در بورس عرضه می شوند.


حجت الله فیروزی در گفتگو با ایسنا ضمن اشاره به جلسه بعدازظهر امروز سه شنبه کمیسیون صنایع اظهار داشت: در این نشست ماده ۴ طرح ساماندهی صنعت خودرو اعاده شده از شورای نگهبان با حضور نماینده شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفت و اصلاح گردید، بر طبق این اصلاح مقرر شد خودرو های ساخته شده داخلی در بورس عرضه شوند.
وی ادامه داد: در این ماده قیمت پایه عرضه خودرو در بورس توسط سازمان پشتیبانی از مصرف کننده تعیین شده و ساز و کار تحقق این مهم باید در بورس مهیا شود.
نماینده مردم فسا در مجلس خاطرنشان کرد: طرح ساماندهی صنعت خودرو مصوب مجلس دهم بود که شورای نگهبان به ماده ۴ آن ایراد گرفت. این مورد در جلسه امروز کمیسیون بررسی و ایرادات آن رفع شد.
وی درباره طرح طرح تحول بازار و صنعت خودروی سبک که در کمیسیون صنایع مجلس یازدهم تدوین شده، اظهار داشت: کلیات این طرح در کمیسیون صنایع و معادن تصویب شده و جزئیات آن در دست بررسی می باشد و کمیسیون بعد از بررسی بودجه به آن رسیدگی خواهد نمود.
فیروزی افزود: علاوه بر عرضه خودرو در بورس، مسائلی مانند کیفیت، بومی سازی، قطعه سازان، خدمات بعد از فروش و... هم در آن بررسی شده است.
منبع:

1399/11/28
20:58:36
0.0 / 5
692
تگهای خبر: بازار , بودجه , تولید , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی