درخواست همكاری رزم حسینی از همه دستگاه ها برای توسعه صنعت

درخواست همكاری رزم حسینی از همه دستگاه ها برای توسعه صنعت

به گزارش لوازم فلزی وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) با تکیه بر ضرورت شناسایی ظرفیت های اقتصادی در کشور، توسعه صنعت و رشد تولید را منوط به همکاری و تعامل بین بخش های مختلف نظام دانست.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از شاتا، علیرضا رزم حسینی در نشست تخصصی با مسؤلان و سرمایه گذاران طرح های صنعتی استان گلستان که امروز به میزبانی وزارت صمت برگزار شد، با تکیه بر استفاده از ظرفیت های استان برای توسعه صنعت و بهره وری از ذخایر معدنی، واحدهای مربوطه را مکلف به انجام مطالعات و بررسی های اولیه در مورد استفاده از ظرفیت های معدنی و صنعتی و در بازه زمانی چند ماه کرد.
وی با تکیه بر ضرورت همکاری همه ارکان نظام در پشتیبانی از سرمایه گذاران و توسعه تولید و صنعت در کشور اظهار داشت: برای انجام یک کار اثرگذار در حوزه صنعت احتیاج به همکاری هر سه قوه است تا بتواینم موانع را از مسیر توسعه صنعت و تولید حذف نماییم و سرمایه گذار را به این حوزه جذب نماییم.
رزم حسینی اضافه کرد: خوشبختانه در استان گلستان تعامل خوبی بین ارکان حکومتی بوجود آمده است و با شناسایی ظرفیت های اقتصادی دراین استان و انجام مطالعات و بررسی های کارشناسی شده میتوان شاهد اتفاقات خوبی در حوزه صنعت و معدن در این استان باشیم.
وزیر صمت پس از شنیدن توضیحات نمایندگان مردم استان گلستان و گزارشات مسؤلان استانی، واحدهای مربوطه در وزارت متبوع خویش را مکلف به انجام مطالعات و بررسی های دقیق و کارشناسی جهت استفاده از ظرفیت های معدنی و صنعتی، در جهت توسعه صنایع مختلف و رشد تولید در استان گلستان، در بازه زمانی چند ماهه کرد و نسبت به آغاز عملیات اجرایی چند پروژه اقتصادی در این استان ظرف چند ماه آینده ابراز امیدواری کرد.
همچنین با عنایت به مصوبات این جلسه ایجاد و توسعه زیرساخت های شهرک های صنعتی این استان در دستور کار قرار گرفت.
گفتنی است در این جلسه، نمایندگان مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی و استاندار و سرمایه گذاران استان گلستان ضمن عرضه گزارشی از وضعیت صنعتی و معدنی استان، نیازها و ظرفیت های سرمایه گذاری موجود دراین استان را معرفی نمود و دستورات لازم در قالب قوانین و اختیارات وزارت خانه جهت پیگیری و حل آن ها و هم مشارکت و پشتیبانی از طرح های اقتصادی مطروح، مصوب شد.
منبع:

1399/12/12
21:10:56
0.0 / 5
611
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی