همكاری ایران و ارمنستان در شهرك های صنعتی

همكاری ایران و ارمنستان در شهرك های صنعتی

به گزارش لوازم فلزی یادداشت تفاهم همکاری بین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و مرکز پشتیبانی از سرمایه گذاری جمهوری ارمنستان امضاء و مبادله شد.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، این تفاهم نامه همکاری روز سه شنبه به صورت ارتباط تصویری برخط به امضای علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و لوان اوهانسیان مدیرعامل مرکز پشتیبانی از سرمایه گذاری جمهوری ارمنستان رسید.

توسعه همکاریهای دوجانبه، عرضه راهکارهای تجاری مناسب برای تمامی ذینفعان، ارتقاء و بهبود فضای سرمایه گذاری و ایجاد یک چارچوب عملیاتی بمنظور تقویت و توسعه روابط تجاری قوی تر بین طرفین، همچون اهداف یادداشت تفاهم همکاری بین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و مرکز پشتیبانی از سرمایه گذاری جمهوری ارمنستان است.

طرفین در این یادداشت تفاهم متعهد شده اند حمایت شایسته ای، همچون عرضه اطلاعات مناسب فضای کسب وکار، فرصت های سرمایه گذاری و قوانین مرتبط را به ذینفعان یکدیگر عرضه و مجموعه هایی که توسط دو سازمان به یکدیگر معرفی می گردند را پذیرش کنند.

دو طرف همینطور کارهایی که منجر به شناسایی، تجزیه و تحلیل، ارزیابی و توزیع اطلاعات مربوط به طرح های کسب وکار در حوزه های تجارت خارجی، همکاریهای صنعتی، تجاری و فناوری و همینطور فرصت های سرمایه گذاری با هدف تسهیل همکاری بیشتر با نهادهای مربوطه می شود را حمایت خواهند کرد.

طرفین قصد دارند در حوزه سرمایه گذاری و پروژه های مشترک همکاری خویش را آغاز نمایند و در این راستا اطلاعات و قوانین و مقررات مربوط به سرمایه گذاری در کشور متبوع را به همراه نشریات، مطالعات و تحقیقات موجود در حوزه سرمایه گذاری با یکدیگر مبادله خواهند نمود.
دو سازمان در ادامه تعهد کرده اند اطلاعات مربوط به سمینارها، نمایشگاه ها و کارگاه های خویش را به ذینفعان عرضه و حضور کسب و کارهای کوچک و متوسط کشور متبوع خویش را در نمایشگاه های صنعتی و تجاری یکدیگر اطلاع رسانی نمایند.

طرفین همینطور تبادل مأموریت های کاری را بمنظور کمک به ایجاد روابط کاری میان شرکت های کوچک و متوسط ایران و ارمنستان تسهیل، برای هیأت های بازدید کننده طرف مقابل نشست های رودررو و بازدیدهای صنعتی را سازماندهی و ارتباطات شرکت های کوچک و متوسط و نشست های رودرروی تجاری برای بخش های خصوصی دو کشور را تسهیل و سازماندهی خواهند کرد.

یادداشت تفاهم همکاری بین سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران و مرکز پشتیبانی از سرمایه گذاری جمهوری ارمنستان، محصول دیدار دوجانبه و توافق رؤسای دو مجموعه در چهارم بهمن سال قبل است که امروز امضاء و مبادله شد.1400/04/22
20:15:02
5.0 / 5
279
تگهای خبر: سرمایه , شركت , صنایع , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی