لوازم فلزی برای اولین بار منتشر كرد

اسامی و درصد ثبت اطلاعات حقوق کارکنان ۱۱۶ دستگاه

اسامی و درصد ثبت اطلاعات حقوق کارکنان ۱۱۶ دستگاه

به گزارش لوازم فلزی اعلام جزئیات ورود دستگاههای اجرایی به ثبت اطلاعات در سامانه ثبت حقوق و مزایا قابل تامل است و نشان داده است که نزدیک به ۲۰ دستگاه هنوز هیچ گونه اطلاعاتی در ارتباط با حقوق کارکنان خود ثبت نکرده اند.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، ۱۵ آذرماه سالجاری آخر مهلت تعیین شده از جانب سازمان اداری و استخدامی برای ورود اطلاعات پرداختی به کارکنان در سامانه ثبت حقوق و مزایا است.
این در شرایطی است که بر مبنای قانون برنامه ششم توسعه و در جهت شفاف سازی پرداخت ها، دستگاههای اجرایی مشمول ماده ۲۹، مکلف به ورود اطلاعات به سامانه حقوق و مزایا بوده و در قوانین بودجه بارها هم تاکید شده که هرگونه پرداخت به کارکنان مشروط به اطلاعات ثبت شده در سامانه کارمند ایران و البته سامانه ثبت حقوق و مزایا است، بر این اساس پرداخت حقوق آبان ماه مشروط به ثبت اطلاعات شد که پس از آن دو هفته فرصت یعنی تا ۱۵ آذرماه تعیین تا تمامی دستگاه ها به ورود اطلاعات اقدام نمایند.
اما بررسی های ایسنا و دریافت گزارش جزئیات اطلاعات ثبت شده در سامانه ثبت حقوق و مزایا از آغاز سال ۱۴۰۰ تا آبان ماه نشان داده است که علیرغم تاکید قانون بودجه و سال پایانی برنامه ششم توسعه، همچنان تعداد زیادی از دستگاههای اصلی هیچ گونه ورود اطلاعاتی نداشته و یا تکمیل نکرده اند در عین حال که برخی هم ورود ۱۰۰ درصدی داشته اند.
بر طبق این گزارش وزارت نفت، ستاد قوه قضاییه، پژوهشکده قوه قضاییه، دادگستری استان هرمزگان، دبیرخانه شورای نگهبان، مرکز ملی فضای مجازی کشور، جهاد دانشگاهی، پژوهشگاه تکنولوژی های جدید زیستی (ابن سینا)، پژوهشگاه رویان، مرکز ملی ذخائر ژنتیکی و زیستی، صندوق مشارکت توسعه فرهنگ قرآنی، دبیرخانه شورای فرهنگی، اجتماعی زنان، دانشگاه اراک – پژوهشکده ملی گل و گیاه زینتی محلات، آموزشکده نقشه برداری، دبیرخانه ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، دبیرخانه ستاد توسعه زیست فناوری، دبیرخانه ستاد راهبری توسعه علوم و فناوری شناختی، صندوق ملی محیط زیست، ستاد مبارزه با مواد مخدر همچون دستگاه هایی هستند که هیچ گونه اطلاعاتی از آغاز سال تا آبان ماه به سامانه ثبت حقوق و مزایا وارد نکرده اند.
این در شرایطی است که مطابق قانون بودجه سالجاری هرگونه پرداخت به کارکنان از خردادماه مشروط به ثبت اطلاعات در سامانه کارمند ایران بوده است اما با عنایت به ضرب العجلی که سازمان اداری استخدامی در مدت اخیر تعیین کرد دستگاههای اجرایی می توانستند با عرضه تعهد کتبی برای عرضه اطلاعات تا ۱۵ آبان ماه مجوز دریافت حقوق را دریافت نمایند. اما تاکید بر این است که در انتها آذرماه برای دستگاه هایی که ورود اطلاعات نداشتند به هیچ عنوان پرداخت حقوقی صورت نخواهد گرفت.
در ادامه این گزارش، جزئیات ورود اطلاعات حقوقی دستگاههای اجرایی در سامانه ثبت حقوق و مزایا از آغاز سالجاری تا آبان ماه آمده است.
وضعیت ورود اطلاعات قوه مجریهوضعیت ورود اطلاعات دستگاههای زیر نظر ریاست جمهوریوضعیت ورود اطلاعات قوه قضائیهوضعیت ورود اطلاعات قوه مقننه
1400/09/13
16:15:34
5.0 / 5
199
تگهای خبر: آموزش , بودجه , دستگاه , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی