با پیگیری مدیریت شهری چالوس انجام شد

بازگشایی خیابان ساحلی چالوس به خط هشت

بازگشایی خیابان ساحلی چالوس به خط هشت

به گزارش لوازم فلزی، مازندران سرنوشت تعریض و بازگشایی خیابان ساحلی چالوس به خط هشت پس از سال ها، در مدیریت شهری با پیگیری ششمین دوره شورای اسلامی سرانجام به نتیجه رسید و طلسم این خیابان شکسته شد.به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، تعریض و بازگشایی خیابان ساحلی چالوس به خط هشت در مساحتی بیشتر از یک هزار متر مربع و به ارزش حدود ۴۰ میلیارد تومان به همت مدیریت شهری چالوس و با حمایت های مسؤلان شهرستانی با هدف رفع معضل ترافیکی، ایجاد پروژه های سرمایه گذاری و راه اندازی فضای مناسب گردشگری پس از سال ها انتظار بازگشایی، تعریض شد.

مسعود یعقوبی شهردار چالوس در حاشیه بازگشایی دو قطعه زمین در راه ساحلی رادیو دریا به سمت خط هشت چالوس در جمع خبرنگاران، با ابراز خرسندی از این بازگشایی و تملک یک هزار متر مربعی، اظهار نمود: این معبر به دلیل تنگی مسیر همواره مورد گلایه خیلی از شهروندان بود و تردد را با سختی مواجه کرده بود که با تلاش اعضای شورای شهر، امام جمعه، فرماندار و دستگاه قضا ۱۰۰۰ متر مربع زمین در این راه با ارزش ریالی بیشتر از ۴۰ میلیارد تومان بازگشایی شد. وی با اشاره به اینکه اهمیت این تملک و مسیری که در این ورودی جاده ساحلی به صورت قیف بوجود آمده بود بیشتر از ارزش ریالی آن است اضافه کرد: با این بازگشایی در ورودی جاده ساحلی ۲۴ متری تا مسیر رودخانه پیش خواهیم رفت همینطور اقدامات اولیه جهت مراحل اداری انتخاب پیمانکار برای سنگ چین ساحلی و پیاده رو سازی انجام شده است.

شهردار چالوس با اشاره به اینکه این معبر مهم در شورای سیاستگذاری شورای شهر این شهرستان صورت گرفت، خاطرنشان کرد: همگرایی بین مسؤلان چالوسی بزرگ ترین دستاوردی بوده است که مدیریت شهری توانست پس از چندین سال اتحادی را ایجاد نماید تا مقدمه همین بازگشایی در شهر چالوس شود.

یعقوبی از تملک ۱۲۰ هزار متر مربع طی ۹ ماه گذشته در چالوس اطلاع داد و اظهار داشت: اجرای این طرح به اندازه چندین سال تملک بوده است.

وی از همراهی و تلاش شورای شهر و دادستان چالوس که شجاعانه دستور بازگشایی و آزاد سازی مسیر را دادند؛ همینطور از امام جمعه و فرماندار چالوس تقدیر نمود.
1401/09/17
23:18:19
5.0 / 5
492
تگهای خبر: چین , دستگاه , سرمایه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی