جدید ترین قیمت گوشت در بازار

جدید ترین قیمت گوشت در بازار

به گزارش لوازم فلزی، مشاهدات میدانی از آن حکایت می کند که قیمت گوشت گوسفندی و گوساله در مغازه ها نسبت به هفته های گذشته تغییر چندانی نداشته است.به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، بر مبنای مشاهدات میدانی از مغازه های سطح شهر تهران قیمت هر کیلو شقه گوسفندی ۵۴۰ تا ۶۶۵ هزار تومان، ران و کف دست گوسفندی ۷۳۰ تا۸۵۰ هزار تومان، گردن گوسفندی ۵۴۸ تا ۶۲۰ هزار تومان، راسته گوسفندی ۵۶۸ تا ۶۹۵ هزار تومان، سردست گوسفندی ۵۵۰ تا ۶۲۰ هزار تومان، ماهیچه گوسفندی ۸۹۰ هزار تومان، مغز ران گوساله ۵۹۸ هزار تومان، سردست گوساله ۵۸۵ هزار تومان، قلوه گاه ۴۷۵ هزار تومان، راسته گوساله ۷۵۰ تا ۷۸۰ هزار تومان و ماهیچه ۵۹۵ هزار تومان است.
قابل ذکر است قیمت های ذکر شده حدودی بوده و امکان دارد در بعضی مناطق بیشتر یا کمتر باشد.

در فروشگاه های زنجیره ای هم گوشت های بسته بندی در برندهای مختلف با قیمت هر کیلو ران گوسفندی و کف دست ۳۷۵هزار تومان، راسته گوسفندی ۲۹۵ هزار تومان، قلوه گاه ۲۶۰ هزار تومان، مخلوط ران، قلوه گاه، راسته و گردن گوسفندی به وزن ۲ کیلو ۶۳۲ هزار تومان، ران گوساله ۲ کیلویی ۵۹۸ هزار تومان، مخلوط ران، دست، گردن و قلوه گاه گوساله به وزن ۲ کیلو ۵۷۰ هزار تومان است.

در میادین میوه و تره بار هم بر مبنای آخرین نرخنامه این سازمان انواع گوشت های وارداتی و داخلی گوسفندی و گوساله در بازه قیمتی ۲۱۰ تا ۴۹۰ هزار تومان به فروش می رسد.

مشاهدات نشان داده است که قیمت گوشت گوسفندی و گوساله نسبت به هفته های اخیر تغییر چندانی نداشته است البته قیمتها نسبت به دوماه قبل یعنی اسفندماه سال قبل اندکی بیشتر شده است.

رئیس شورای تأمین کنندگان دام کشور چندی قبل عنوان نمود که در نیمه اول سالجاری قیمت گوشت به علت افزایش زایش ها و عرضه زیاد منطقی می شود. همینطور مدیرعامل اتحادیه دام سبک هم در گفت و گو با ایسنا از کاهش قیمت دام زنده اطلاع داد.

حال باید دید آیا قیمت گوشت داخلی در نیمه اول سالجاری کاهشی می شود و این کاهش قیمت تا چه حد خواهد بود؟
منبع:

1403/02/21
14:28:24
5.0 / 5
240
تگهای خبر: بازار , قیمت , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی