با تعیین سقف درآمد هدفمندی در كمیسیون تلفیق،

عدم افزایش قیمت بنزین

عدم افزایش قیمت بنزین

به گزارش لوازم فلزی سخنگوی كمیسیون تلفیق لایحه بودجه كل كشور سال ۹۷ از موافقت كمیسیون تلفیق با پیشنهاد دولت برای هدفمندی یارانه ها و تعیین سقف ۳۷ هزار میلیارد تومانی درآمدهای هدفمندی در سال آینده اطلاع داد.


علی اصغر یوسف نژاد در گفت وگو با ایسنا اظهار نمود: در جلسه عصر امروز (شنبه) كمیسیون تلفیق و در جریان بررسی بخش های درآمدی لایحه بودجه سال ۹۷، سقف منابع هدفمندی یارانه ها ۳۷ هزار میلیارد تومان تعیین شد.

وی با اشاره به اینكه درآمد هدفمندی در سال قبل ۴۸ هزار میلیارد تومان بوده، اظهار داشت كه كاهش ۱۱ هزار میلیارد تومانی درآمدهای هدفمندی پیشنهاد دولت در لایحه بودجه بودكه كمیسیون تلفیق با آن موافقت نمود.

پیش از این گفته شده بود كه با كاهش درآمد هدفمندی به ۳۷ هزار میلیارد تومان، یارانه ۳۳ میلیون نفر حذف خواهد شد.

مصوبات كمیسیون تلفیق برای تصویب نهایی نیازمند رای نمایندگان در صحن علنی مجلس است.

****
سخنگوی كمیسیون تلفیق لایحه بودجه كل كشور سال 97 با اشاره به مخالفت این كمیسیون با پیشنهاد دولت برای افزایش قیمت حامل های انرژی در سال آینده، اظهار داشت كه قیمت بنزین در سال آینده گران نمی گردد.
یوسف نژاد در گفت وگو با ایسنا هم چنین اظهار نمود: دولت در لایحه بودجه سال 97، درآمد 17 هزار و 400 میلیارد تومانی از محل افزایش قیمت حامل های انرژی را پیش بینی كرده بود كه نمایندگان عضو كمیسیون تلفیق با آن مخالفت كردند. بر این اساس این رقم باید از محل دیگری جبران شود كه كمیسیون تلفیق با تامین 10 هزار میلیارد تومان آن از فروش اموال تملیكی موافقت نمود.
به گفته وی، با مصوبه امروز كمیسیون تلفیق و در صورت تصویب نهایی آن در مجلس، قیمت بنزین و سایر حامل های انرژی در سال 97 افزایش نخواهد یافت.
 

1396/10/16
23:08:12
5.0 / 5
5204
تگهای خبر: بودجه , دولت , قیمت , كمیسیون
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی