سازمان حمایت منتشر كرد:

انتشار اسامی بنگاه های مجاز به واردات و پیش فروش خودرو

انتشار اسامی بنگاه های مجاز به واردات و پیش فروش خودرو

به گزارش لوازم فلزی سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان و تولید كنندگان، اسامی ۱۳ بنگاه مجاز واردات و پیش فروش خودرو را اعلام نمود.به گزارش لوازم فلزی به نقل از مهر، سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان و تولیدكنندگان، اسامی ۱۳ بنگاه مجاز واردات و پیش فروش خودرو را اعلام نمود.
ایران خودرو، سایپا ( پارس خودرو )، جهان نوین آریا، ایرتویا، آرین موتور پویا، كرمان موتور، آسان موتور، رامك خودرو، آرین موتور تابان، نگین خودرو، خودرو سازان راین، مدیران خودرو و صنعت خودروی آذربایجان، ­ شركتهای مجاز اعلام شده ­­سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان و تولید كنندگان­ و هم اداره كل صنایع خودرو و نیرو محركه وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینه پیش فروش و واردات خودرو هستند.
سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولید كنندگان همینطور اعلام نمود: ضوابط و مقررات جاری در فرآیند واردات خودرو­ بخصوص ­­ضرورت رعایت الزامات ناشی از ماده ۵ آیین نامه اجرایی قانون پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان خودرو و بر مبنای تصویب نامه هیئت­­ وزیران به صراحت مبحث دریافت مجوز پیش فروش خودرو توسط عرضه كنندگان را اعلام نموده است.
وی ادامه داد: باوجود این اعلام بعضی از بنگاههای اقتصادی بدون گذراندن­ مراحل قانونی ضمن بازاریابی به طرق مختلف اقدام به تبلیغ و پیش فروش خودرو می كنند.
این سازمان با یادآوری این مورد كه تداوم این نحوه عملكرد بروز مشكلات آتی را برای طیف وسیعی از مصرف كنندگان به دنبال دارد، خواهان انجام اقدامات قانونی و پیشگیرانه ­مقام قضایی دادستانی كل كشور شد.
 

1396/10/24
19:39:17
5.0 / 5
4821
تگهای خبر: تولید , خودرو , صنعت , واردات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی