شریعتمداری عنوان كرد؛

بهره گیری تولید و صادرات از تغییرات منطقی نرخ ارز

بهره گیری تولید و صادرات از تغییرات منطقی نرخ ارز

لوازم فلزی: وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: با وجود نوسانات نرخ ارز، امر تولید و صادرات كشور از ثبات نرخ ارز و تغییرات منطقی و قابل پیش بینی بهره می برند.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از صدا و سیما، محمد شریعتمداری اظهار داشت: واحدهای تولیدی و صنعتی از تغییرات غیرمنطقی لطمه خواهند دید و این واقعیتی غیرقابل انكار برای صنعت كشور است؛ اما اتخاذ سیاست های كمك كننده به حل مشكل را باید مسئولان ذیربط مطرح كنند.
وی سیاست دولت تدبیر و امید را دور نگه داشتن بخش تولیدی از صدمه های ناشی از تغییرات نرخ ارز دانست و اظهار داشت: دولت سیاست هایی در این زمینه اتخاذ نموده و به اطلاع مردم خواهد رسید و مسیر را طی خواهیم كرد.
وزیر صنعت، یكی از مشكلات كشور را اظهار نظر برخی افراد غیركارشناس و غیر مرتبط در حوزه های تخصصی دانست و اضافه كرد: سیاست ها، مسایل و تحولات ارزی را باید رئیس بانك مركزی و یا معاون اقتصادی رئیس جمهوری به اطلاع مردم برسانند.
شریعتمداری تصریح كرد: به صورت قطع دستوری برخورد كردن با اقتصاد كار خوبی نیست و همه­­تلاش دولت بر این است كه بازار از ثبات و آرامش برخوردار بوده و تغییرات قابل پیش بینی و منطقی باشد.

1396/11/27
17:06:11
5.0 / 5
5326
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , دولت , صادرات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی