خوانساری در پیام نوروزی:

ایران همچون بهار تشنه توسعه و شكوفایی است

ایران همچون بهار تشنه توسعه و شكوفایی است

لوازم فلزی: ایران امروز همچون بهار سخت تشنه توسعه و شكوفایی است؛ توسعه ای كه در آن كارخانه ها، بنگاه ها، واحدهای صنعتی و خدماتی با تمام قوا فعال بوده و تمام مردم شغلی مناسب داشته باشند.به گزارش لوازم فلزی به نقل از مهر، مسعود خوانساری، رئیس اتاق بازرگانی تهران در یادداشتی به مناسبت سال نو، اعلام نمود: رویش دوباره طبیعت معنابخش زندگی است.مفهوم سبزی بهار از پس سردی زمستان كوشش برای فراموشی گذشته است، هرچند سخت و هر قدر سرد باشد.
ایران امروز همچون بهار سخت تشنه توسعه و شكوفایی است؛ توسعه ای كه در آن كارخانه ها، بنگاه ها، واحدهای صنعتی و خدماتی با تمام قوا فعال باشند، تمام مردم شغلی مناسب داشته باشند و روزهایشان مملو از نیك بختی باشد.
بهار یعنی اعتماد به تدبیر الهی، ایمان به نظم طبیعت و احترام به ذات شكوفایی. بهار الهام بخش اعتماد دوباره است.
اعتماد مردم به كارآفرینان، اعتماد مردم به تولید ایران، اعتماد كارآفرینان به دولت و اعتماد دولت به آن ها، مهم ترین سرمایه ای است كه می تواند در سال پیش رو برای ما ثروت به همراه بیاورد.
امیدوارم سالی كه آغاز می شود، برای كارآفرینان رونق و توسعه، برای جوانان ایده های نو و خلاق، برای كارگران ثبات و امنیت، برای كارمندان شرافت و صداقت و برای مدیران كارنامه مثبت و پرامید به همراه آورد.
بیاید امسال با امید به آینده نگاه نماییم، تجربیات پرارزش گذشته را ارزش گذاریم، حس كارآفرینی را در خودمان و جوانان شكوفا نماییم، در كار سلامت و با وجدان بیدار باشیم، سودمندتر و بهره ورتر از گذشته تلاش نماییم و در یك كلام برای خودمان، خانواده هایمان، كشورمان و فرزندان آینده این سرزمین اشتغال، زندگی و شور پیشرفت بسازیم.
كارآفرینان، صاحبان كسب وكار و تلاشگران اقتصادی؛ از خداوند برایتان سالی سرشار از بهترین ها را آرزو دارم و امیدوارم كالاهایتان، خدماتتان و ایده های مثال زدنی تان مرزها را بپیماید و در قلب بازارهای جهانی بنشیند.
به امید روزهای بهاری

1397/01/05
13:15:00
5.0 / 5
4936
تگهای خبر: خدمات , دولت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۳
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی