كشتی آرای:

طلا گران نمی گردد

طلا گران نمی گردد

لوازم فلزی: عضو هیات رئیسه اتحادیه فروشندگان طلا اظهار داشت: باآنكه شب گذشته بعد از خروج آمریكا از برجام برای ساعاتی بازار طلا با نوسانات قیمت مواجه گردید اما هم اكنون شرایط با روز گذشته تفاوت چندانی ندارد و شوك قیمتی به طلا وارد نشده است. همینطور پیش بینی می گردد در ایام آینده افزایش قیمت نداشته باشیم.


محمد كشتی آرای در گفت وگو با ایسنا، اظهار نمود: شب گذشته بعد از خروج آمریكا از برجام برای مدتی قیمت طلا بخصوص در فضای مجازی نوساناتی داشت و نوعی شوك قیمتی مشاهده شد اما از بامداد امروز این التهابات برطرف شده و فضا به سمت روز گذشته می رود.

وی با اشاره به اینكه تا این ساعت قیمت طلا با روز گذشته اختلاف چندانی ندارد، اظهار داشت: البته هنوز داد و ستدهای بازار آغاز نشده است.

كشتی آرای همینطور به پیش بینی هایی كه در خصوص تاثیر بازار طلا از وضعیت برجام وجود داشت، اشاره نمود و اضافه كرد: فعلا بازار طلا در شرایط عادی است و حتی پیش بینی می نماییم در ایام آینده با نوعی ثبات قیمت مواجه شویم و قیمت ها بالاتر از حد فعلی نرود.

عضو هیات رئیسه اتحادیه فروشندگان طلا اظهار داشت: بی گمان تحویل سكه های پیش فروش شده هم عاملی مثبت در كنترل بازار و كاهش قیمت ها خواهد بود.

وی در پاسخ به این سئوال كه كاهش قیمت طلای جهانی تاثیر خاصی در بازار ایران نداشته هم توضیح داد: این كاهش قیمت آنگونه نیست كه تاثیر خاصی روی بازار داشته باشد اما برای مشخص شدن سمت و سوی دقیق بازار طلا نیاز به گذشت چند ساعت زمان وجود دارد تا داد و ستدهای بازار آغاز شود.

به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، امروز (چهارشنبه) نخستین روز توزیع سكه های پیش فروش شده است. با اینكه ثبت نام سكه های با سررسید یك ماهه از ۲۶ فروردین آغاز شد و تا یك هفته دیگه زمان سررسید آن است، اما قرار شد تا حدود یك هفته زودتر توزیع شود.
1397/02/19
13:28:40
5.0 / 5
5332
تگهای خبر: بازار , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی