معاون وزیر راه:

محدودیت تردد دریایی ایران، تروریسم اقتصادی آمریكاست

محدودیت تردد دریایی ایران، تروریسم اقتصادی آمریكاست

لوازم فلزی: مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی كشورمان اقدامات محدودساز آمریكا در حمل و نقل دریایی را تروریسم اقتصادی خواند.به گزارش لوازم فلزی به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، محمد راستاد گفت: با افتخار اعلام می نماییم كه سال گذشته، با وجود تمام اقداماتی كه آمریكا در امتداد محدود كردن ما انجام داد، بالغ بر ۲۶۵ میلیون تن انواع محموله ها از بنادر كشور، توسط ناوگان ایرانی و بین المللی ترانزیت، ترانشیپ، صادر و وارد شد.
معاون وزیر راه و شهرسازی اضافه كرد: روند باز نگه داشتن مجاری تجارت بین المللی دریایی كشور، فعالیت بنادر بازرگانی و ناوگان كشتیرانی، ادامه خواهد داشت.
راستاد با اشاره به یكی از دستاوردهای كشور ناشی از تروریسم اقتصادی اخیر آمریكا، اظهار داشت: در دوره قبل، بر اثر اعمال تحریم ما به دنبال پرچم كشورهای بودیم كه بتوانیم فعالیت ناوگان كشتیرانی خودرا تداوم ببخشیم؛ اما الان با افتخار می توانیم بگوییم كه عمده ناوگان كشور تحت مالكیت و تحت پرچم جمهوری اسلامی ایران در بنادر اقصی نقاط جهان و آب های اقیانوسی فعالیت دارد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاكید بر لزوم تمركز و توجه بیشتر از گذشته در مقابل اقدامات آمریكا در حوزه حمل و نقل دریایی اضافه كرد: آماده مقابله و واكنش به موقع در مقابل هرگونه اقدام احتمالی آمریكا در این عرصه هستیم.

1398/02/05
15:24:27
5.0 / 5
4424
تگهای خبر: اقتصاد , حمل و نقل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی