معاون وزیر راه و شهرسازی:

نمی توانیم نامعادله قیمت تمام شده مسكن با جیب خالی مردم را حل نماییم

نمی توانیم نامعادله قیمت تمام شده مسكن با جیب خالی مردم را حل نماییم

به گزارش لوازم فلزی مدیرعامل شركت بازآفرینی شهری ایران اظهار داشت: به دنبال شیوه و برنامه ای هستیم كه بدون اعتبارات بودجه ای دولت بتوانیم تحقق بازآفرینی شهری را میسر نماییم.


به گزارش لوازم فلزی به نقل از ایسنا، سید محمد پژمان، مدیرعامل شركت بازآفرینی شهری ایران در مراسمی كه امروز در محل این شركت برگزار گردید اظهار نمود: هدف از تشكیل هیات های اجرایی در استان ها درگیر كردن مدیریت شهری در حوزه بازآفرینی است چونكه متصدی كردن و انتظار تامین منابع از جانب دولت كار اشتباهی است. بنابراین به دنبال شیوه و برنامه ای هستیم كه بدون اعتبارات بودجه ای دولت بتوانیم تحقق بازآفرینی شهری را میسر نماییم.
وی ادامه داد: موضوعات محلی باید با توان و استطاعت محلی و با تاكید بر ظرفیت های مناطق مختلف حل شود و دولت به تنهایی توان و استطاعت این كار را نخواهد داشت.
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: مطمئنا در آینده بیش از اندازه انتظار، برنامه بازآفرینی و تولید مسكن را پیش می بریم و كندی بازآفرینی را سرعت می بخشیم.
پژمان با تاكید بر ضرورت كاهش تشریفات و نظارت های دست و پا گیر بیان كرد: باید به اقتضائات مختلف در زمینه پیشبرد فعالیت ها توجه كرد و دغدغه های و موانع را از سر راه برداشت.
مدیرعامل شركت بازآفرینی شهری ایران اضافه كرد: اختیار شركت بازآفرینی شهری در انجام امور بسیار محدود است كه این مورد اجرای برنامه بازآفرینی شهری را با كندی رو به رو كرده است.
وی با اشاره به اینكه ساخت مسكن كاری فنی و حرفه ای است كه همه امكانات و لوازم آن در كشور موجود است، اظهار داشت: تنها دلیلی كه توفیقی در این مورد وجود ندارد این است كه ساخت مسكن با وضعیت اقتصادی خانوار گره خورده و بنابراین هم حل آن از عهده ما خارج است.
پژمان اظهار داشت: ما قادر نیستم نامعادله قیمت تمام شده یك واحد مسكونی با جیب خالی مردم را حل نماییم و فقدان اشتغال و درآمد كافی در تمام حوزه ها بخصوص تامین مسكن دردسر ساز شده است كه امیدواریم بتوانیم این مشكلات را حل نماییم.
منبع:

1398/05/24
09:24:42
5.0 / 5
4323
تگهای خبر: اقتصاد , بودجه , تولید , دولت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۱
MetalSaz لوازم فلزی

metalsaz.ir - حقوق مادی و معنوی سایت لوازم فلزی محفوظ است

لوازم فلزی

ساخت لوازم فلزی